|

درخواست مهم رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در مورد طرح ساماندهی کارکنان دولت

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در نامه‌ای به آملی لاریجانی، خواستار حضور نماینده هیات عالی نظارت در این کمیسیون درباره بررسی طرح ساماندهی شد.

لینک کوتاه کپی شد

طبق دستور کار اعلامی کمیسیون‌های تخصصی در هفته جاری، رسیدگی به طرح استخدامی ساماندهی کارکنان دولت در دستور کار اعضای کمیسیون اجتماعی در هفته جاری قرار دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ در همین راستا ولی اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس؛ در نامه‌ای به آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خواستار حضور نماینده هیات عالی نظارت، در کمیسیون اجتماعی برای رفع ایرادات هیئت عالی نظارت مجمع درباره طرح ساماندهی استخدامی کارکنان دولت شد.

متن نامه اسماعیلی رئیس کمیسیون اجتماعی به آیت‌الله آملی لاریجانی به شرح ذیل است:

حضرت آیت‌الله آملی لاریجانی

رئیس محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام

سلام علیکم

احتراما همانطور که مستحضرید در مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی در راستای رفع ایرادات شورای محترم نگهبان پیرامون طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت، تمامی ایرادات شورا مرتفع و صرفا ایرادات هیات عالی نظارت بر سیاست‌های کلی نظام باقی مانده است، لذا خواهشمند است با عنایت به اهمیت طرح مذکور و کثرت مخاطبان و ذینفعان  این طرح در کشور، دستور فرمایید نماینده محترم هیات عالی نظارت بر سیاست‌های کلی نظام در جلسه‌ای که به همین منظور در روز یکشنبه مورخ 1403/01/26 راس ساعت 15:30 در محل کمیسیون اجتماعی تشکیل می‌شود حضور بهم رسانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی