|

دکتر فاطمه رجایی راد پزشک نمونه آمل به علت حجاب تعلیق شد؟ او کیست؟

برخی رسانه و شبکه های اجتماعی از تعلیق پروانه طبابت خانم دکتر فاطمه رجایی راد به علت حضور بدون حجاب در مراسم تقدیر خبر دادند

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز- ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که مراسم تقدیر از پزشکان استان مازندران است و در این مراسم از خانم دکتر فاطمه رجایی راد متخصص جراحی فک و صورت تقدیر شد که خانم دکتر بدون حجاب روی سن حاضر شد و حالا خبری منتشر شد مبنی بر اینکه رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران پروانه طبابت این پزشک را تعلیق کرده است. البته این خبر از سوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و سایر منابع رسمی تائید نشده تنها در شبکه های اجتماعی در حال پخش شدن است.

مقتضی است روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص این خبر شفاف سازی کند تا فضای برای رسانه های معاند به منظور سیاه نمایی فراهم نشود.

عذرخواهی خانم دکتر رجایی راد

فاطمه رجایی راد پزشک آملی که اخیراً در مراسم تجلیل از پزشکان آمل با عدم رعایت حجاب موجب اعتراض و ناراحتی مسؤولان و عموم مردم متدین شده بود، با انتشار یک ویدئو، ضمن ابراز پشیمانی، از اقدام خود عذرخواهی کرد.

وی افزود: این چند روز تماس‌های ناشناس و متعددی برای اعطای پناهندگی به این جانب داده شده بود که از همین جا اعلام می‌کنم من فرزند این آب و خاک هستم و در ایران می‌مانم و خود را ملزم به رعایت قوانین از جمله رعایت حجاب می‌دانم.

اما خانم دکتر رجایی راد کیست؟

فاطمه رجایی راد پزشک متخصص جراحی دهان،فک و صورت فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه بابل و دارای بورد تخصصی است که در شهر آمل طبابت می کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها