|

آخرین خبرها از نقل و انتقالات پرسپولیس امروز شنبه 18 شهریور

سرمربی تیم پرسپولیس نام دو گزینه جدید را به مدیریت باشگاهش داد تا با این نفرات مذاکرات انجام شود.

لینک کوتاه کپی شد

کادرفنی پرسپولیس در ادامه تلاش‌های خود برای پیدا کردن یک مهاجم خوب جهت تقویت تیم‌شان در خط حمله به دو گزینه جدید رسیده‌اند.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از فرهیختگان؛ البته آن‌ها اواسط هفته گذشته هم دو مهاجم خارجی دیگر به مدیریت باشگاه پرسپولیس معرفی کرده بودند که بعد از مذاکره با آن‌ها مشخص شد دستمزدشان حدود یک میلیون و سیصد هزار دلار است، هیچ‌کدام نیز حاضر به پایین آوردن رقم درخواستی خود نشدند تا جذب آن‌ها منتفی شود.

اما عصر روز پنج‌شنبه سرمربی پرسپولیس نام دو گزینه جدید را به مدیریت باشگاهش داد تا با این نفرات مذاکره انجام شود. درمورد ملیت این نفرات هنوز اخبار جدیدی به گوش نرسیده، اما قیمت آن‌ها حدود یک میلیون دلار است، درحالی‌که باشگاه پرسپولیس سقف بودجه‌اش کمتر از ۶۰۰هزار دلار جا دارد.

به‌هرحال باشگاه پرسپولیس با هر دو مهاجم وارد مذاکره شده و درحال چانه‌زنی درمورد دستمزد آن‌هاست. اگر توافق با یکی از این نفرات در یکی دو روز آینده انجام شود، او به‌زودی به تهران خواهد آمد تا مراحل انتقالش به جمع سرخ‌پوشان نهایی شود.

باشگاه پرسپولیس تا بیست‌ویکم شهریورماه مهلت دارد تا تغییراتی در لیست ارسالی‌اش به لیگ قهرمانان ایجاد کند و تا آن موقع این باشگاه باید مهاجم مدنظرش را به خدمت بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی