|

آخرین خبرها از نقل و انتقالات استقلال امروز چهارشنبه 8 شهریور

هال سیتی نام الهیار صیادمنش را در لیست خروجی خود قرار داده است.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه هال سیتی نام الهیار صیادمنش را در لیست خروجی خود قرار داده است و این موضوع موجب شده تا زمزمه‌های حضور این بازیکن در تیم فوتبال استقلال مطرح شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از 9 صبح؛ باشگاه هال سیتی بعد از درخشش الهیار در ترکیب این تیم مهاجم تیم ملی فوتبال ایران را قطعی از باشگاه فنرباغچه خرید اما مصدومیت مانع از این شد که صیادمنش به فروغ خود در این تیم ادامه دهد. بر همین اساس باشگاه انگلیسی نام مهاجم ایرانی و سه بازیکن دیگر را در لیست خروج قرار داده است و مایل است آنها را به صورت قرضی یا دائمی به تیم‌های دیگر منتقل کند.

قرار گرفتن نام الهیار در لیست خروج هال سیتی موجب شده تا زمزمه‌هایی مبنی بر حضور دوباره این بازیکن در ترکیب استقلال به راه بیافتد. به خصوص که استقلال در خط حمله به یک مهاجم تراز اول نیاز دارد. حضور الهیار در تهران جدا از رضایت این بازیکن باید با رضایت باشگاه هال سیتی هم همراه باشد.

بدون شک باشگاه انگلیسی برای فروش قرضی الهیار به تیم استقلال طلب پول خواهد کرد و باید منتظر ماند و دید که آیا باشگاه استقلال قادر به برآورده کردن خواسته‌های مالی باشگاه انگلیسی خواهد بود یا خیر. استقلال در تلاش است در تعطیلی لیگ برتر دو بازیکن خارجی جذب کند که در صورت جذب الهیار تنها یک بازیکن خارجی به ترکیب اضافه خواهد شد. ضمن اینکه تلاش‌های باشگاه استقلال برای عقد دوباره با عارف غلامی ادامه دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها