|

خدمات لوله بازکنی تهران با روش های جدید و حرفه ای

لوله بازکنی تهران فوری

شرکت لوله بازکنی نوین، یکی از شرکت های تاسیسات در تهران با چند شعبه در غرب و شرق، تجهیزات پیشرفته و افراد مجرب است که به صورت شبانه روزی…

لینک کوتاه کپی شد

در اکثر ساختمان ها مشکلات لوله کشی اعم از ترکیدگی لوله، نشتی آب و گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد و شما باید برای رفع این مشکلات به نیروی متخصص و کارشناس با تجربه نیاز دارید. شرکت لوله بازکنی نوین، یکی از شرکت های تاسیسات در تهران با چند شعبه در غرب و شرق، تجهیزات پیشرفته و افراد مجرب است که به صورت شبانه روزی فعالیت دارد.

خدمات لوله بازکنی تهران فوری

 1. خارج کردن اشیاء قیمتی یا طلا، گوشی و غیره از لوله های حمام و فاضلاب

برخی مواقع به صورت ناگهانی اشیاء قیمتی یا وسیله ریز داخل چاه توالت یا حمام می افتد. این وسایل به درد نخور هم باشند، باعث گرفتگی مسیر فاضلاب می شوند. دستگاه هایی مانند، دوربین لوله بازکنی، جارو برقی صنعتی، گیره مشکل گشا و ... وجود دارد که توسط سرویسکاران نوین لوله، این اشیاء را در می آوریم.

برای تماس با نوین لوله، با کلیک بر روی لوله بازکنی تهران فوری، وارد صفحه می شوید که میتوانید به صورت شبانه روزی از کارشناسان ما مشاوره و خدمات بگیرید.

 1. تعمیر و رفع انسداد لوله سیفون توالت ایرانی و ایرانی

چکه آب از سقف توالت هنگام گرفتگی لوله فاضلاب باعث از بین رفتن گچ و آسیب به کف سرویس می شود. تعمیر سیفون توالت توسط چسب های مخصوص به صورت ضمانتی، آب بندی ترک لوله ها بدون تخریب انجام می شود.

 1. بازکردن لوله های آهنی قدیمی فاضلاب با دستگاه پر قدرت

لوله بازکنی با دستگاه های پیشرفته در موارد گرفتگی فاضلاب لوله های چدنی، بدون تخریب و خرابکاری قابل انجام است. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

 1. حفاری مواد از شبکه‌ها و چاه‌های فاضلاب

(کف‌سازی چاه، فاضلاب و لجن‌زدایی) لایروبی داخل چاه توسط مقنی به عمر چاه فاضلاب اضافه می کند.

 1. از بین بردن بوی فاضلاب و بوی بد ساختمان ها (دستشویی، حمام، توالت و آشپزخانه)

استشمام بوی بد فاضلاب در خانه تحمل ناپذیر است. متخصصین نوین لوله، ابتدا منشاء انتشار بوی فاضلاب را پیدا می کنند و با مواد خاص بلافاصله شما را از شر این مشکل رها می سازند.

 1. لوله کشی تخصصی، شیرآلات آشپزخانه و سرویس بهداشتی

 2. تخلیه چاه تهران توسط تانکر های 8 و 12 هزار لیتری

دلایل نشتی آب در ساختمان چیست؟

نشتی آب، تشخیص ترکیدگی لوله

نشتی آب در ابتدا توسط لوله های آب تحت فشار کاشی یا سیمان ایجاد می شود. ریختن سنگ ریزه بر روی لوله ها، لوله کشی نامناسب باعث نشتی لوله آب پس از مدتی می شود.

گاهی اوقات آب از حمام یا توالت شروع به نشت می کند. اما وقتی این مشکل را نادیده می گیرید، کم کم دیوار یا سقف زرد می شود، تمام کاشی ها یا ایزوگام های کف حمام و سرویس بهداشتی از بین می رود و سایر لوله های فاضلاب می پوسند.

در صورت مواجهه با نشت آب، بهترین اقدام این است که با یک متخصص تماس بگیرید و علت را بررسی کنید. برای نصب لوله آب و فاضلاب می توانید 24 ساعته با ما تماس بگیرید.

دلایل گرفتگی فاضلاب روش های جلوگیری

 • گرفتگی لوله فاضلاب بعد از تعمیر ساختمان

زمانی که ساختمان را بازسازی یا تعمیر می کنید، به افراد بسپارید که مواظب خروجی لوله ها باشند. کارگران هنگام تعمیرات کف سرویس بهداشتی، آشپزخانه و حمام، شن و ماسه همراه با سیمان و نخاله را داخل لوله ها می ریزند و در نهایت منجر به گرفتگی لوله می شود.

بعد از کاشی کاری کف، نوبت به عایق کاری و ریختن دوغاب در لابه لای کاشی ها می شود. ابتدا باید خروجی لوله ها را بپوشانید و پسماند دوغاب را داخل فاضلاب نریزید.

 • گرفتگی لوله فاضلاب بعد از انداختن دستمال کاغذی و نایلون

برخی افراد دستمال کاغذی را داخل فاضلاب توالت می اندازند با این تصور که مشکلی ایجاد نمی شود. در هنگام نظافت خانه نیز، نایلون و پارچه را داخل لوله می اندازند. مهم ترین علت گرفتگی در اکثر موارد، دستمال کاغذی و نایلون است که باعث مسدود کردن مسیر آب می شود.

 • افتادن اشیاء ریز مانند فرچه، درب شامپو، یا وسایل شخصی

سیفون توالت فرنگی و ایرانی طوری طراحی می شود که پلاستیک و اشیاء ریز در کف آن باقی می ماند. با استفاده مداوم از فاضلاب به مرور باعث رسوب این مواد در داخل لوله می شود و قطر لوله باریک می شود.

بهترین راه حل برای جلوگیری این است که هنگام استفاده از توالت و حمام، لباس یا کاپشن خود را در بیاوریم و مراقب وسایل شخصی باشیم. استفاده از چاه بست و توری مناسب نیز از ورود اشیاء به داخل فاضلاب جلوگیری می کند.

 • تجمع فضولات و پسماند به دلیل عدم استفاده از آب

داشتن فلاش تانک خوب برای توالت ایرانی و فرنگی ضروری است. فلاش تانک آب را با فشار بالا به داخل لوله می ریزد و تمام آشغال ها را با خود به چاه فاضلاب می برد. عدم نصب فلاش تانک در توالت باعث تجمع رسوبات و چسبیدن مواد به قطر لوله می شود.

بهترین راه برای جلوگیری از این مشکل در حالت نبود سیفون، استفاده از اسید های لوله بازکنی و مواد شوینده است. یا بعد از استفاده می توانید با ظرف یا سطل آب بریزید تا داخل لوله ها تمیز شود.

برای آگاهی و اطلاعات بیشتر به صفحه ی، با این ترفندها دیگر از نشتی آب و مشکلات لوله بازکنی در امان باشید مراجعه کنید.

 • برگشت آب از لوله فاضلاب آشپزخانه به دلیل چربی و روغن

هنگام شست و شوی ظرف ها، ته مانده ی غذا، روغن ظرف یا تفاله چایی به داخل سینک می ریزد. این مواد در داخل فاضلاب باهم ترکیب می شود و به دیواره ی فاضلاب می چسبد.

برای پیشگیری از این مشکل می توانید از یک توری یا آبکش در کنار سینک استفاده کنید. روغن ظرف یا پسماند غذایی را به هیچ وجه در سینک نریزید و بعد از شست شو، چند دقیقه آب داغ را باز کنید.

معرفی دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی

لوله بازکن نیمه اتوماتیک مدل 750 میلاد برای لوله بازکنی فاضلاب خانگی، صنعتی، بیمارستانی و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد و به اپراتورها و تکنسین های حرفه ای نیاز دارد که فنر را از موتور برق تک فاز با 220 برگردانند تا به لوله فاضلاب انتقال دهند.

این لوله بازکن (برق موتور) دارای کلید گرد چپ و راست جهت انتقال فنر به لوله فاضلاب و برعکس (درآوردن فنر) لوله بازکنی می باشد.

لوله بازکنی با دستگاه کمپرسور هوا

سه نظام لوله بازکنی

پس از متصل کردن شلنگ پمپ به محل مسدود شده توسط لاستیک‌ها، پمپی دستگاه را بالا و پایین می‌کند تا هوا را در مخزن متراکم و ذخیره کند (میزان فشار بستگی به نوع لوله دارد).

سپس لاستیک مخروطی بزرگ متصل به مجرای دریچه هوای مخزن را روی مجرای گرفتگی قرار می دهند و پس از فشار دادن دسته دستگاه کمپرسور هوا و بازکردن دریچه آب، بلافاصله چفت را از دستگاه به سمت دستگیره فشار می دهند.

با این عمل هوای فشرده در مخزن با فشار به داخل لوله هدایت شده و با مانع برخورد می کند. در نتیجه مسیر لوله فاضلاب باز می شود و ذرات چسبیده به دیواره لوله جدا شده و همراه با آب به سمت چاه هدایت می شوند.

لوله بازکنی با سه نظام

و پسماند، لجن فاضلاب، رانت مازاد، سیمان، ماسه و ضایعات در فاضلاب، سرویس کار از سه نظام بازکن فاضلاب در تهران انجام شود.

اگر لوله های خانه شما گرفتگی دارند و از هر راه حلی استفاده می کنند اما موفق به تعمیر آن نمی شوند، با ما تماس بگیرید. لوله بازکنی سخت و سیمانی با سه نظام لوله بازکنی.

سه نظام لوله بازکنی

سه نظام ها شکل و فرم های مختلفی دارند این دستگاه ها از فولاد و برنج ساخته می شوند. وقتی اهرم دستگاه را فشار می دهد سه نظام ها فنر را درگیر می کند و قدرت زیادی به فنر می دهد.

دینام دستگاه که توسط تسمه به سیستم متصل می شود آن را می چرخاند و فنر نیز با دینام دستگاه می چرخد. این دستگاه دارای دکمه های گرد و چپ می باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی