|

خبر مهم در خصوص همسان سازی حقوق بازنشستگان از زبان نماینده مجلس

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز: دولت می‌تواند در قالب ارائه خدمات به کارکنان مانند بُن خریدکالا و خدمات غیرنقدی از آن‌ها حمایت کند.

لینک کوتاه کپی شد

حسین حسین‌زاده در خصوص لزوم توجه به حقوق بازنشستگان و کارمندان و کارگران، گفت: با این نگاه که دولت بتواند تورم را مهار و آن را کاهش دهد افزایش عمومی ۲۰ درصدی حقوق برای کارکنان دستگاه‌های دولتی پیشنهاد داده شد و مجلس بر این اساس و با توجه به توضیحات نمایندگان دولت با آن موافقت کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از شهرآرانیوز؛ نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: متاسفانه عمده کالاها، گوشت، خودرو و مسکن در سال جدید با افزایش قیمت مواجه شده اند و این موضوع باعث می‌شود که باید به صورت ویژه‌ای به حقوق کارکنان دولت، فرهنگیان و کارگران نگاه شود و باید به موازات اصلاح افزایش حقوق اقدامات موثری برای مهار تورم در دستورکار دولت قرار بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس با اشاره به اینکه دولت می‌تواند در قالب ارائه خدمات به کارکنان مانند بُن خرید کالا و خدمات غیر نقدی از آن‌ها حمایت کند، ادامه داد: بایدتیم اقتصادی دولت تورم را مهار کنند، زیرا در صورت عدم مهار تورم افزایش حقوق‌ها بی‌اثر است و رشد تورم سرعت بیشتری می‌گیرد، بنابراین نیاز داریم تا عزم جدی در این خصوص در دستورکار قرار بگیرد.

حسین زاده با اشاره به اینکه دغدغه بازنشستگان پس از آغاز دوران بازنشستگی بیشتر می‌شود و وضعیت تورمی موجود شرایط را برای افرادی که در سال‌های گذشته بازنشسته شده‌اند تشدید می‌کند، افزود: همسان سازی حقوق بازنشستگان باید مدنظر قرار بگیرد و در برنامه هفتم توسعه لحاظ شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی