|

(عکس) جلوگیری از مسمومیت دختران با اجرای طرح صیانت!

گروه اصلی حامیان طرح صیانت متهم مسمومیت دختران دانش آموز را توسعه دکل های اینترنت نسل پنج در کشور اعلام کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی که گروه اصلی حامیان طرح صیانت و دنبال کنندگان اصلی بستن مسیر اینترنت بین الملل در کشور هستند، حتی مسمومیت دختران دانش آموز هم به توسعه اینترنت ربط دادند!

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از برترین‌ها، درحالی که هنوز وزارت بهداشت عامل ایجاد مسمومیت در میان دختران دانش آموز را پیدا نکرده و از عوامل مختلفی درباره دلایل این مسمومیت و ماده ای که حالا دخالت تعمدی در رخ دادن بخشی از آن اثبات شده را نتوانستند شناسایی کنند، یک گروه تندروی حامی طرح صیانت به نام «جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی» متهم این اتفاق را توسعه دکل های اینترنت نسل پنج در کشور اعلام کرده است.

این گروه به دبیری روح الله مومن نسب، کارشناس جنجالی برنامه های تلویزیونی درباره اینترنت که پیشتر با تئوری های عجیبی مثل باردار شدن دختر خردسال با ۲ گیگ اینترنت توسط ۱۴ نفر ، نامش را سر زبان ها انداخته بود به بهانه این مسمومیت ها ، باز به اینترنت تاخته اند.

مومن نسب که یک بار اعتراف کرده در یک حرکت خودجوش در مسیر به چالش کشیدن اینترنت و شبکه های مجازی به نام سلبریتی ها در شبکه های اجتماعی صفحات فیک می ساختند و مطالبی منتشر می کردند، حالا در کنار دیگر همکارانش مثل علیرضا آل داوود که تئوری ساخت کرونای ۲۳ را بعد از سرقت موهای دختران ایران توسط آنجلیانا جولی طرح کرده اند ، حالا می گویند عامل این مسمومیت ها می تواند توسعه اینترنت نسل پنجم باشد!

جلوگیری از مسمومیت دختران با اجرای طرح صیانت!

آنها در یکی از پست های اخیرشان در کانال این تشکل در ایتا نوشته اند:« احتمال ارتباط مسمومیت دانش آموزان با احداث ۴۰۰ سایت فایو جی و تقویت فرکانس های امواج، با توجه به همزمانی این دو مسئله باید مورد بررسی قرار گیرد.

پیشنهاد می کنیم یک گروه متخصص حقیقت یاب این موضوع را به صورت دقیق و علمی بررسی و نتایج را رسما اعلام کنند.» پستی که با خبر اعلام افتتاح طرح های توسعه ای اینترنت نسل پنجم و تصویری از وزیر ارتباطات ضمیمه شده است.

باید دید واکنش وزارت بهداشت و وزارت کشور که مسئولیت رسیدگی به این پرونده پیچیده درباره اتفاقات اخیر را داشتند چه خواهد بود و وزارت ارتباطات که البته ارتباط مناسبی با این گروه دارد ، به این ادعا چه واکنشی نشان خواهد داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی