|

چگونه دینی سفیر خرد بهمن آبادی را با کمترین قیمت تهیه کنیم؟

کتاب دینی سفیر خرد بهمن آبادی برای سال های دهم، یازدهم و دوازدهم عرضه شده این کتاب توسط مسلم بهمن آبادی تالیف گردیده است.

لینک کوتاه کپی شد

دینی سفیر خرد تالیف آقای بهمن آبادی به عنوان یکی از بهترین کتاب های دینی کنکور شناخته می شود که در این مقاله ضمن بیان ویژگی های این کتاب روش تهیه و خرید آن با کمترین قیمت را نیز ذکر می کنیم.

انتشارات مختلف کتاب های کمک آموزشی

دوره کنکور یک دوره چالشی و سخت برای هر دانش آموزی می باشد. در این دوره ابهامات زیادی وجود دارد و دانش آموزان با سردرگمی های زیادی در این مرحله مواجه هستند. امروزه موسسه ها و ناشرهای مختلفی در این زمینه وجود دارند، که دانش آموزان می توانند از آن ها بهره ببرند.

اهمیت انتخاب بهترین منبع برای دینی

دانش آموزان با انتخاب کتاب و منابع مناسب از نشرهای خوب میتوانند سرنوشت خود را تغییر دهند. انتخاب کتاب مناسب باید با دقت لازم انجام شود، زیرا کتاب های نامناسب وقت زیادی را از دانش آموز گرفته و خروجی مناسبی نیز به آنها نمی دهد. پس دانش آموزان و والدین باید در انتخاب کتاب دقت لازم را به عمل آورند و با مطالعه و تحقیقی درست به انتخاب بپردازند.

اهمیت این موضوع سبب شده که در این مقاله به بررسی دینی سفیر خرد بپردازیم.

ویژگی های بهترین کتاب دینی کنکور

برخی از دروس برای دانش آموزان بسیار سخت است. درس دینی یکی از دروسی ست که دانش آموزان نیاز به منابع مناسب برای مطالعه آن ها در کنکور دارند.

 1. کتاب های کنکور باید کاملا ساده بوده و مفاهیم را به طور کامل بیان کند.
 2. تست ها باید به شکل مناسبی باشد (نه خیلی کم و نه خیلی زیاد و یا ناقص)
 3. باید طراحی به گونه ای صورت بگیرد که از خستگی دانش آموزان جلوگیری کند
 4. سوالات کنکورهای سال قبل باید در کتاب ها گنجانده شود.

کتاب دینی سفیر خرد کتاب مناسبی ست که تمام این نکات را رعایت کرده است.

اهمیت دین و زندگی در کنکور

درس دین و زندگی تاثیر قابل توجهی در کنکور دارد این درس دارای ضریب ۳ در کنکور می باشد و درسی بسیار رقابتی در بین دانش آموزان است این درس شامل سوالاتی از پیام آیات است و پیام آیات بخش زیادی از سوالات را را تشکیل میدهد.

مباحث دینی در کنکور

درس دینی در کنکور شامل ۲۵ سوال است که ۱۱ سوال از پیام آیات، ۹ سوال از متن کتاب و ۵ سوال از احادیث و اشعار می باشد. دانش آموزان با روشی درست میتوانند درصد مناسبی از این درس کسب کنند.

هر یک از افراد روش های مختلفی برای مطالعه درس دینی دارند. بسیاری از دانش آموزان تنها آیات را حفظ کرده اما حفظ آیات کمکی به موفقیت نمی کند این درس باید به صورت عمیق خوانده شود. برای آیات باید زمان بیشتری را گذاشت زیرا مطالعه این نوع از سوال ها چالشی تر و فرارتر میباشد.

کتاب دینی سفیر خرد کتابی است که هم آیات و احادیث را به خوبی مورد بررسی قرار داده و هم متن کتاب درسی را.

نکات مهم برای کسب درصد بالا با کتاب دینی سفیر خرد

 • ابتدا باید درک کاملی از آیات انجام شود.
 • با رمزگذاری بهتر می توان نتیجه بهتری گرفت.
 • خلاصه نویسی از روش های مفید دیگر است.
 • خواندن عمیق مطالب از نکات مهم برای مطالعه است.
 • برای خواندن آیات، اول از همه باید به ترجمه فارسی آیات توجه کرد و سپس مفهوم آن را در نظر گرفت و ارتباط با متن را پیدا کرد.
 • در مطالعه متن کتاب باید ابتدا متن را به صورت کامل خواند تا یک ذهنیت کلی راجب مطالب پیدا کرد و بعد از آن به صورت متمرکزتر به مطالعه پرداخت و همچنین نکات مهم متن را یادداشت کرد.
 • با مطالعه دقیق باید به تست ها مسلط شد.
 • پس از پایان هر درس تست ها مفید واقع میشود.
 • از نکات بسیار مهم برای جلوگیری از فراموشی مرور دروس میباشد با مرور کردن، مطالب از حافظه کوتاه مدت دانش آموزان به حافظه بلند آنها منتقل شده و کمتر دچار فراموشی میشوند.
 • استفاده از کتاب دینی سفیر خرد

دینی سفیر خرد بهمن آبادی

کتاب دینی سفیر خرد بهمن آبادی برای سال های دهم، یازدهم و دوازدهم عرضه شده است. این کتاب توسط مسلم بهمن آبادی تالیف گردیده است. این کتاب مخصوص داوطلبان کنکور می باشد.

سوالات کنکور سال گذشته در این کتاب موجود است. این کتاب هر ساله خود را با تغییرات کتاب درسی تطبیق میدهد. دانش آموزان دهم و یازدهم در رشته های تجربی، ریاضی، فنی و حرفه ای و کار و دانش میتوانند از این کتاب برای تست زنی در کنکور استفاده کنند. این کتاب یکی از کتاب های بسیار مهم و خوب برای کنکور میباشد.

این کتاب شامل دو جلد زیر می شود که در زیر آن هارا معرفی می کنیم.

کتاب دینی پایه دهم و یازدهم سفیر خرد

در این کتاب کلیه مطالب مربوط به پایه دهم و یازدهم ارائه شده است. توجه داشته باشید که این کتاب بطور مجزا برای پایه دهم یا یازدهم وجود ندارد و مطالب هر دو پایه در یک کتاب جمع آوری شده است.

این کتاب دارای پاسخنامه کلیدی است و دانش آموازان باید پاسخنامه تشریحی آن را بطور PDF مطالعه کنند.

دینی دوازدهم سفیرخرد بهمن آبادی

جلد دیگر کتاب مربوط به دینی سال دوازدهم است. در کتاب دوازدهم پاسخنامه تشریحی سوالات در خود کتاب قرار گرفته و دانش آموزان از این بابت راحت تر می باشند.

توجه به آیات در کتاب دینی سفیر خرد

اغلب سوالات در کنکور از آیات میباشد به همین دلیل این کتاب آیات و احادیث توجه ویژه ای دارد. این نوع از تست ها بسیار مفهومی است و کتاب دینی سفیر خرد بهمن آبادی سعی دارد دانش آموزان را در این زمینه تقویت کند. مطالب کلیدی و مهم با رنگ های متفاوتی هایلایت شده اند. همه آیات و احادیث با زبانی ساده مطالب را بیان میکند معنی فارسی آیات در این کتاب وجود دارد.

کتاب درسی دینی یا سفیر خرد؟

دینی درسی توصیفی ست و مطالب آن بسیار به یکدیگر شبیه هستند و با یک بار خواندن نمیشود آن را فرا گرفت بلکه باید درس را به چند بخش تقسیم کرده و در روزهای مختلف آن را خواند. کتاب درس اصلی، منبع اولیه برای کنکور می باشد اما در کنار کتاب اصلی کتاب های کمک درسی مانند کتاب دینی سفیر خرد اغلب توسط دانش آموزان مورد استفاده قرار میگیرد و رتبه برترها از این کتاب استفاده زیادی می کنند و نتایج بسیار خوبی نصیب آنها میشود.

ویژگی های کتاب دین و زندگی سفیر خرد بهمن آبادی

image_c5936cfdf91f0e0a00b4563626d0724238eddf99

 • توضیح کامل مطالب در این کتاب دینی سفیر خرد قرار دارد.
 • در کنار مطالب اصلی نکات کلیدی و مهم اشاره شده است.
 • مطالعه این کتاب و تست های استاندارد آن، شما را از هر نوع کتاب دیگری مبرا میسازد.
 • تمام آیات و احادیث در کتاب دینی سفیر خرد وجود دارد.
 • استفاده از تیترهای جذاب و تصاویر منحصر به فرد، باعث جذابیت کتاب شده است و تصاویر در کتب نقش مهمی دارند و باعث تقویت حافظه تصویری دانش آموزان میشود. هم چنین باعث میشود مطالب بیشتر در ذهن ها باقی بماند.
 • سوالات تستی کنکور در این کتاب بسیار استاندارد است و بسیاری از سوالات عیناً در کنکور آمده است.
 • این کتاب دارای کامل ترین آیات روایات و اشعار میباشد به گونه ای که دانش آموزان با مطالعه کتاب به تمام آیات و اسعار مسلط خواهند شد.
 • خلاصه کامل هر درس در کتاب موجود است.
 • تست ها به صورت خط به خط و مفهومی است.
 • تست های ترکیبی مفیدی در این کتاب وجود دارد.
 • تست های آزمایشی و تست های کنکور سراسری از دیگر تست های دینی سفیر خرد است.
 • پاسخنامه کتاب دینی سفیر خرد بهمن آبادی به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان میتوانند تست ها را بررسی کرده و پاسخ سوالات را با توضیحات تشریحی بسنجند.

خرید و سفارش کتاب دینی سفیر خرد بهمن آبادی

image_531de971190c111a27f14ca0aa0ac48f82ac8ca9

این روزها فروشگاه های اینترنتی زیادی وجود دارند و بسیاری از مردم برای فرار از ترافیک و شلوغی های خیابان و صرفه جویی در زمان خود از خرید اینترنتی استفاده میکنند. فروشگاه های زیادی اقدام به فروش کتاب دینی سفیر خرد می کنند که در ادامه بهترین آن هارا معرفی می کنیم.

خرید اینترنتی کتاب

خرید اینترنتی در سالهای قبل کمتر مورد استفاده قرار می گرفتند اما امروزه تعداد فروشگاه های اینترنتی رو به افزایش است و افراد بیشتر از قبل به خربد اینترنتی تمایل دارند و البته این نکته حائز اهمیت است که خرید از فروشگاههای اینترنتی با تنوع بیشتری همراه است و خریداران با مراجعه به سایت های مختلف می توانند کتاب هایی مانند دینی سفیر خرد را به راحتی تهیه کنند.

اما بسیاری از مواقع در خرید حضوری افراد باید کل بازار را زیرو رو کرده و حتی ممکن است کتاب مورد نظر را پیدا نکنند. اما امکان خرید اینترنتی کار را بسیار ساده کرده است. یک فروشگاه آنلاین در زمینه کتاب دارای تمام انتشارات معتبر میباشد. و به این واسطه کار برای افراد آسان میگردد.

چرا خرید آنلاین کتاب دینی سفیر خرد بهمن آبادی؟

با خرید اینترنتی شما می توانید با خیال راحت کتاب مورد نظر را انتخاب کنید، بدون اینکه هیچ اسرار و اجباری پشت آن باشد. افراد در اغلب مواقع در هنگام مراجعه به فروشگاه های حضوری به خرید هایی میپردازند که اصلاً به آنها نیازی ندارند. اما با فروش اینترنتی و فروشگاه های آنلاین این مشکل حل شده است.

مزایای خرید اینترنتی

افرادی که در شهرستان زندگی می کنند اغلب دسترسی های محدودتری برای تهیه کتاب های کمک درسی مثل دین و زندگی سفیر خرد دارند، اما فروشگاه های اینترنتی این دسترسی را برای همه افراد در همه نقاط کشور فراهم می کند و با ارسال به موقع و سریع کتاب را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

همچنین میتوان گفت افراد قدرت خرید بیشتری به واسطه فروشگاه های آنلاین دارند. در فروشگاه های آنلاین افراد با چند کلیک ساده و صرف چند ثانیه وقت به کتاب مورد نظر خود دسترسی دارند و میتوانند ویژگیهای کتاب را بخوانند و کتاب مدنظر خود را با کتاب های دیگر مقایسه کنند و بدون نیاز به صرف زمان و رفت آمد خرید مناسب خود را انجام دهند. با شروع کرونا افراد تمایل بیشتری به خریدهای اینترنتی دارند و فرهنگ مناسبی در جهت خرید اینترنتی و خرید کتابهای اینترنتی ایجاد شد.

چرا مدابوک؟

یکی از سایت های بسیار مناسب در زمینه خرید منابع کنکور و کتاب های کمک درسی سایت مدابوک است. سایت مدابوک بهسایتی بسیار معتبر است. این سایت دارای انواع مختلفی از کتابهای کمک آموزشی است و با ناشران مختلفی همکاری دارد با مراجعه به این سایت میتوان از تخفیفات ویژه بهره مند شد.

دینی سفیر خرد آبادی از کتابهایی است که در این فروشگاه موجود است و اغلب این کتاب دارای تخفیف ویژه ای میگردد. دانش آموزان میتوانند کتاب را با قیمتی بسیار مناسب و ارزان تر از همه جا از این سایت تهیه کنند. شما با سفارش در این سایت میتوانید کتاب خود را در سریع ترین زمان در درب منزل تحویل بگیرید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی