|

قسمت چهارم متاورس!

آیا با متاورس حدود 6میلیون روزانه کسب درآمد میشود؟

شما می‌توانید از طریق ایجاد دارایی در فضای بازی‌های متاورس و خریدوفروش آن‌ها، بدون هیچ ریسکی تا حدود ۶ میلیون تومان در روز کسب درآمد کنید!

لینک کوتاه کپی شد

شایانیوز-حال که با مفهوم و کاربردهای متاورس در خبر های قبل که در شایانیوز با توجه به ارزنو منتشرشد آشنا شدید، باهم به بررسی بهترین بازی‌های این فضای عجیب‌وغریب می‌پردازیم. شما می‌توانید از طریق ایجاد دارایی در فضای بازی‌های متاورس و خریدوفروش آن‌ها، بدون هیچ ریسکی تا حدود ۶ میلیون تومان در روز کسب درآمد کنید! یکی از مهم‌ترین و شناخته‌شده‌ترین بازی‌های متاورس اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) است.

 

این بازی کسب درآمدی و مبتنی بر بلاک‌چین است و گیمرها باید موجوداتی به نام اکسی را بزرگ کنند تا بتوانند از آن‌ها در بازی‌ها استفاده نمایند. یکی از روش‌های کسب درآمد از این بازی خریدوفروش اکسی‌هاست.

 

بازی سندباکس از رمزارز سند هم بسیار مورد استقبال قرار گرفته و شما در آن یک دنیای مجازی غیرمتمرکز را اداره می‌کنید. درواقع در این بازی زمین‌هایی را می‌خرید و بعد از توسعه، آن‌ها را به فروش می‌رسانید.

 

بازی بلاک توپیا از رمزارز بلاک، بازی انجین با رمزارز انجین‌کوین، ایمیوتبل ایکس با رمزارز IMX، گالا گیمز با رمزارز گالا، زایا با رمزارز CHI و Ethverse با رمزارز ETHV می‌توانند جذاب‌ترین و بهترین لیست بازی‌های متاورس در حال حاضر را شکل دهند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی