|

ترفند های کلاهبرداران!

هشدار خیلی مهم شیبا دار ها مراقب باشید!

خبری که امروز از طرف گروه ارز دیجیتال مبتنی‌بر میم یعنی شیبا اینو در توییت منتشر شده این است که دارندگان شیبا اینو مراقب باشند..

لینک کوتاه کپی شد
2

شایانیوز-خبری که امروز از طرف گروه ارز دیجیتال مبتنی‌بر میم یعنی شیبا اینو  SHIB در توییت منتشر شده این است که دارندگان شیبا اینو مراقب باشند، زیرا کلاهبرداری های آنلاینی توسط سرمایه‌گذاران آلت کوین ها در حال انجام می باشد.

و در این توییت تمامی مواردی که معامله گران تازه‌وارد شیبا اینو از آن‌ها خبر نداشتند و باعث فریب خوردن آنها شده را بیان کرد. و در ادامه این پیام آمده است که کلاهبرداران گروه های تلگرامی و صفحات غیررسمی فیک از طرف شیبا اینو تشکیل می دهند تمامی طرفداران شیبا اینو در این گروه ها عضو و اطلاعات خود را در اختیار کلاهبرداران گذاشته و آنها هویت حساب های اصلی را جعل می کنند،نیز خود را به عنوان مسئولان و یا کاربر شیبا اینو SHIBAINU معرفی می کنند و با این کار  به راحتی به پست ها و کامنتهای عمومی پاسخ می دهند.

کلاهبرداران در تلاش هستند که سرمایه گذاران بی تجربه و بی احتیاط را طعمه قرار دهند و آنها را در این گروه های جعلی عضو کنند،  ترفند کاری که که کلاهبرداران برای ارتباط با این افراد انجام می دهند این است که با هویت های جعلی خود هشتگ های مثل: #shib #shibarmy #leash #shibaswap #bone میزنند و هویت حساب های رسمی را جعل می کنند.

همچنین در ادامه این هشدار تیم شیبا اینو بیان کرد: که این بازار هیچ تبلیغاتی از پاداش و یا هدایا برای کاربران انجام نمی دهد.و در آخر تنها تقاضای تیم شیبا اینو این بود که کاربران این ارز دیجیتال به هیچ وجه کلید های کیف پول خود،پیوست ها واعتبار نامه های خود را در اختیار کسی قرار ندهند به هیچ عنوان در گروه‌هایی که از رسمیت آنها مطمئن نشده‌اند عضو نشوند!!

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال شایانیوز بخوانید.

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی