|

راز سر به مهر سریال “افرا” لو رفت!

سریال افرا به کارگردانی بهرنگ توفیقی به پایان رسید؛ مهدی سلطانی بازیگر نقش حاج محمود فروزش، راز این سریال را فاش کرد.

لینک کوتاه کپی شد
1

مهدی سلطانی با انتشار پستی، راز سانسور شده در قصه سریال افرا را فاش کرد و نوشت:

سلام. سریال افرا بالاخره بعد از سی و هشت قسمت با تمام کم و کاستی ها، به مقتضای شرایط، به پایان رسید. بر خود می دانم که از همراهی، مهربانی و نقد‌ها و نظراتتون سپاسگزار باشم.

در کامنت‌های شما زیاد پرسیده می شود که بالاخره راز سیروس و‌ اعظم چه بود و چرا نشان داده نشد؟ البته پاسخ به این پرسش به من به عنوان بازیگر پروژه مربوط نمی شود اما برای رفع این کنجکاوی و احترام به شعور مخاطب، خود را موظف می دانم تا توضیحی عرض کنم.

راز اعظم و سیروس

پیمان قصه‌ی افرا بچه زن دیگری از سیروس بود که در سفرشان به مشهد فاش و ناگهان سر و کله اش پیدا می شود و اعظم برای آبرو داری از سیروس، می پذیرد مادرش باشد و برای اینکه داستان لو نرود سفرشان از مشهد به تهران را چند ماه به بهانه های مختلف به عقب می اندازند تا تولد بچه توسط اعظم منطقی به نظر برسد. کمکی که این موضوع به روند دراماتیک داستان می کرد این بود که اعظم چون مادر واقعی پیمان نیست پس هیچ حق و حقوق مالی و غیر مالی در عفو و یا قصاص ندارد.

تمام این مراحل تصویر برداری شد اما ظاهرا پخش تلویزیون به دلیل اینکه مبادا شأن سیروس به عنوان یک پدر بیش از این خدشه دار شود مصلحت دید حذف گردد. راز حاج محمود هم در واقع همان نقطه ضعفش در رابطه با کارخانه بود که نشان داده شد.

همواره قصدم از انتخابهایم در کارها، جذاب و مفید بودن برای مخاطبانم بوده و انشاالله خواهد بود. امیدوارم بتوانم با کاری بهتر در خدمتتان باشم که لایق بهترین ها هستید.

مواظب خودتون باشید. 

  • صالحی نیا ارسالی در

    سریال افرا با بازی آقای مهدی سلطانی سروستانی عااااالی.واقعا تو هر سریالی بازی کرده اند من طرفدار بازیگری و جذبه و هیبت یک مرد واقعی رو دیدم.بیشتر سریال بیاین بازی کنین آقای سلطانی. مرد دوست داشتنی

  • ناشناس ارسالی در

    عه این چه رازی بود؟اگرمی خواستن درست باشه باید سیروس پدر پیمان نباشه وبچه را به فرزندی قبول کرده باشه که دراون صورت می تونست رضایت او مهم نباشه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه