|

مطالبه مردم از مسئولان برای مهار گرانی‌ها

کاربران سامانه «فارس من» با ثبت پویشی از مسئولان خواستند تا اقدام موثری برای جلوگیری از گرانی‌ها و افزایش قیمت‌ها انجام دهند.

لینک کوتاه کپی شد

کاربران سامانه «فارس من» با ثبت پویشی با عنوان «مردم نباید هر روز شاهد گرانی اجناس باشند» از مسولان خواستند تا به مساله گرانی رسیدگی کنند و از افزایش قیمت کالاها جلوگیری کنند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس، آنها در این پویش عنوان کرده‌اند که معیشت و عدم رسیدگی مسئولان به گرانی‌ها و تغییر روزانه قیمت اجناس از مهمترین دغدغه مردم است. 

‌یکی از معضلات اساسی مردم همانطور که در این پویش ذکر شده است گرانی است،‌نه تنها قیمت انواع کالاها از جمله کالاهای اساسی و مصرفی روز به روز در حال افزایش است بلکه قیمت مسکن، خودرو، انواع خدمات به طور مداوم افزایش می‌یابد‌ اما دولت همه تلاش خود را برای مهار گرانی‌ها و جلوگیری از افزایش بی‌ضابطه قیمت کالا‌ها انجام می‌دهد.

بنابراین گزارش خبرگزاری فارس طبق رسالتی که بابت پیگیری سوژه‌‌های فارسِ من برای خود تعریف کرده است، حتما پیگیری این موضوع را در دستور کار قرار می‌دهد و از مسوولان خواستار توضیح در این‌باره خواهد شد.

کاربران دیگر هم در صورت تمایل می‌توانید به امضاکنندگان این پویش بپیوندند؛ خبرگزاری فارس با رسیدن امضاهای این پویش به 1000 امضا و بالاتر حتما پیگیری‌های مختلفی در این‌باره خواهد داشت.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی