|

جمع‌آوری دستفروشان جاده محمدشهر به ماهدشت

با توجه به مشکلاتی که تجمع دستفروشان در جاده محمدشهر به ماهدشت برای تردد مردم ایجاد می‌کرد دستور قضائی برای جمع آوری آنها صادر شد.

لینک کوتاه کپی شد

حسینعلی محمدیاری با اشاره به اجرای طرح پاکسازی جاده محمدشهر به ماهدشت از دست‌فروشان و وانت‌بارها گفت: همچنین در داخل شهر ماهدشت نیز نسبت به جمع‌آوری وانت‌بارها و مغازه‌دارانی که با تعرض به معبر عمومی باعث ایجاد مشکلات در تردد برای عابران و ترافیک شده بودند اقدام شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر، وی مشکلاتی که تجمع دستفروشان در تردد شهروندان ایجاد می‌کند را علت این اقدام بیان کرد و متذکر شد: متأسفانه بارها شاهد تصادف به دلیل ترافیک ایجاد شده توسط دستفروشان بودیم که خسارت جانی و مالی برای رانندگان و شهروندان در پی داشت.

معاون دادستان عمومی و انقلاب کرج با تاکید بر رعایت قوانین توسط کسبه و ضرورت نظارت اتحادیه‌های تخصصی بر اصناف مختلف تصریح کرد: در داخل شهر نیز شاهد بودیم که برخی از مغازه داران، به پیاده‌رو تعرض کرده و اقدام به فروش اقلام مختلف می‌کردند که در ابتدا با تذکر و سپس با جمع آوری کالاها با این قانون‌شکنی مقابله و به کلیه مغازه‌داران تذکرات عمومی در خصوص رعایت مقررات و انضباط شهری و حقوق شهروندان داده شد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی