|

جواد آقایی پور و رقم سنگینی که او را از پرسپولیس دور کرد

جواد آقایی پور مهاجم مدنظر سرخ ها درخواست بسیار بالایی از مدیران پرسپولیس داشته است.

لینک کوتاه کپی شد

با وجود اینکه پرسپولیس بدون سرمربی است و هنوز وضعیت نیمکت این تیم مشخص نشده، مذاکره مدیران این تیم با چند بازیکن مطرح لیگ برتری آغاز شد ولی هنوز پرسپولیس نتوانسته با بازیکن جدیدی قرارداد ببندد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرآنلاین؛ یکی از گزینه هایی که مدنظر باشگاه پرسپولیس قرار داشت، جواد آقایی پور مهاجم استقلال خوزستان بود. این بازیکن که عملکرد خوبی در لیگ برتر داشت و حتی به تیم ملی هم دعوت شد، در لیست نقل و انتقالاتی اوسمار قرار داشت و از همین رو طی روزهای گذشته مدیران پرسپولیس با وکیل این بازیکن جلسه ای را برگزار کرد.

آقایی پور با استقلال خوزستان قرارداد دارد و گفته می شود مبلغ رضایتنامه این بازیکن ۱۰ میلیارد گذاشته شده است. در جلسه ای که بین وکیل آقایی پور و یکی از مدیران پرسپولیس برگزار شد، این بازیکن جدا از پول رضایتنامه و برای خودش هم مبلغ بسیار بالایی را پیشنهاد داد که بلافاصله از سوی باشگاه پرسپولیس رد شد.

رقم پیشنهادی این بازیکن جوان به مراتب بالاتر از سقف پرداختی باشگاه پرسپولیس بوده و همین موضوع باعث شده تا مذاکرات طرفین فعلا به بن بست برسد و به توافق منجر نشود. گفته می شود این بازیکن از استقلال هم پیشنهاد دارد و مذاکراتی را هم با این باشگاه انجام داده است

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

دنیای سلبریتی ها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها