|

آیا نورافکن به استقلال بر می گردد؟

شایعه بازگشت امید نورافکن به استقلال بیش از هر زمان دیگری داغ شده است. جزئیات را می توانید در ادامه خبر پیش رو بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش فوتبالی، با اینکه امید نورافکن باتوجه به مصدومیتش، هنوز نتوانسته این فصل برای تیمش بازی کند ولی این مدافع چپ دوباره خبرساز شده و در بطن حواشی وجود دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی، جدا از واکنش جنجالی او به هواداران پرسپولیس که باعث احضار این بازیکن به کمیته انضباطی و عذرخواهی اینستاگرامی او از هواداران تیمش شد، فالو کردن صفحه اینستاگرامی استقلال توسط این بازیکن باعث شده که طی چند روز گذشته شایعاتی درباره چراغ سبز نورافکن به تیم اسبقش برای بازگشت مطرح شود.

البته که نمی‌توان از یک فالو کردن به چنین نتیجه‌ای رسید منتها روزنامه ایران‌ورزشی در شماره امروزش مدعی شده که نورافکن شاید پیش از آنکه دوباره در ترکیب تیم ملی دیده شود، با یک تصمیم عجیب همه را شوکه کند. او که هیچ گاه عشق و علاقه‌اش به باشگاه استقلال را پنهان نکرده، در تلاش است تا شاید دوباره مسیر بازگشت به تیم محبوب خود را باز کند و در ترکیب استقلال به میدان برود.

این ادعا در حالی مطرح شده که اولا هنوز معلوم نیست تا چه اندازه نورافکن پیگیر جدایی از سپاهان و بازگشت به استقلال است و دوما مشخص نیست که جواد نکونام علاقه‌ای به همکاری با این بازیکن دارد یا نه.

مهمتر از این دو مورد، تمدید قرارداد سه‌ساله امید با سپاهان در بهمن ماه سال گذشته بوده که همین موضوع باعث می‌شود نورافکن حتی در صورت علاقه به بازگشت به استقلال، کار راحتی برای گرفتن رضایتنامه‌اش از تیم اصفهانی نداشته باشد.

حالا باید دید امید که این روزها حضور فعالی در تمرینات تیمش دارد، واکنشی به این شایعه داغ نشان خواهد داد یا نه.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی