|

علت شکایت رادوشویچ از پرسپولیس چیست؟

باشگاه پرسپولیس در مورد شکایت رادو از این باشگاه توضیح داد.

لینک کوتاه کپی شد

همان طور که در جریان اخبار قرار گرفته اید، با توجه به این که 35 هزار دلار از مبلغ قسط 200 هزار دلاری باشگاه پرسپولیس به رادوشویچ با چند روز تاخیر به حساب او واریز شد، رادو از باشگاه پرسپولیس یک بار دیگر شکایت کرد و فیفا نیز به دلیل این تاخیر و ارائه رسید غیر قابل قبول، باشگاه پرسپولیس را محکوم به پرداخت جریمه 200 هزار دلاری کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ حال باشگاه پرسپولیس در رسانه رسمی خود در این خصوص توضیحاتی ارائه و تاکید کرده نسبت به اجرای توافقی که با دروازه‌بان سابق پرسپولیس داشت، متعهد بوده است اما تاخیر در رسیدن پول به دلیل تحریم‌ها، باعث طرح شکایت و صدور حکم از جانب فیفا شد.

رسانه سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در این خصوص نوشت:

بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان پیشین سرخپوشان پس از فسخ یک طرفه قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس به استناد قرارداد بلندمدتی که در ادوار مدیریتی قبلی با او منعقد شده بود، نسبت به طرح شکایت در کمیته وضعیت بازیکنان فیفا اقدام کرد که در نهایت منجر به صدور حکم شد. باشگاه پرسپولیس در ادامه نسبت به توافق با این بازیکن برای پرداخت مطالبات در چهار مرحله اقدام کرد. رفتار باشگاه به خوبی بیانگر این موضوع است که پرسپولیس پایبند به این تعهد و با وجود تمام تنگناها در انجام آن کوشا بود. دو مرحله نخستین با وجود تمام بحران‌های مالی و مشکلات نقل و انتقالات مالی بین‌المللی ناشی از تحریم‌ها کاملا در موعد مقرر انجام شد. در اجرای مرحله سوم نیز این گونه عمل شد ولی یکی از پرداخت‌ها با این که باشگاه برای انجام آن در موعد مقرر برنامه‌ریزی کرد، به دلیل شرایط تحریمی، چند روز دیرتر به حساب نامبرده نشست ولی در نهایت مبلغ ۲۰۰ هزار یورو پرداخت شد.

مشکل پیش آمده ناشی از شرایط تحریمی در نهایت منجر به طرح شکایت رادوشویچ نزد فیفا برای دریافت غرامت ۲۰۰ هزار یورویی گردید که کمیته انضباطی فیفا به آن رای داد. بر اساس این حکم و قواعد بین‌المللی باید ظرف ۳۰ روز از موعد ابلاغ رای این مبلغ به حساب بازیکن واریز شود. خلاف اینکه باشگاه مانند دیگر رقبا از حمایت‌های مالی خاص بهره نمی‌برد اما در حال انجام اقدام‌های لازم در ارتباط با پرداخت این طلب است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی