|

بیرانوند را از فرودگاه بردند اما کجا؟!

پس از ورود تیم ملی به فرودگاه اتفاق مهمی به وقوع پیوست که علاوه بربحث فوتبال ملی، شرایط پرسپولیس را هم شامل می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

کاروان تیم ملی که برای جدال با بلغارستان راهی این کشور اروپای شرقی شده بود، ظهر جمعه به تهران برگشت و در همان فرودگاه اتفاق جالبی رخ داد.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی، ملی پوشان ایران پس از پیروزی مقابل بلغارستان به تهران برگشتند تا آماده تقابل با آنگولا در مسابقه‌ای که دومین و آخرین بازی تدارکاتی ما در شهریور ماه محسوب می‌شود.

پس از ورود تیم ملی به فرودگاه اتفاق مهمی به وقوع پیوست که علاوه بربحث فوتبال ملی، شرایط پرسپولیس را هم شامل می‌شود. بلافاصله پس از اینکه ملی پوشان از هواپیما پیاده شدند، علیرضا بیرانوند را به صورت اختصاصی به مرکز پزشکی فرستادند تا عکسبرداری‌ها و مطالعات لازم روی او انجام شود و میزان مصدومیتش به طور کامل مشخص گردد. یکی از مسئولان فدراسیون در این رابطه به خبر ورزشی گفت: قبل از بازگشت به تهران هماهنگی‌های لازم بابت امور پزشکی برای علیرضا را انجام داده بودیم به همین خاطر مستقیم او را از فرودگاه برای انجام این امور فرستادیم و کادر پزشکی تیم ملی هم مسئله را به طور کامل دنبال می‌کند. قرار شد حداکثر تا روز شنبه هجدهم شهریور مشخص شود که علیرضا چه زمانی می‌تواند به میادین بازگردد.

برگشتن بیرانوند به میدان ارتباط فوق العاده مهمی با بازی پرسپولیس و النصر عربستان در روز اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دارد و یحیی گل‌محمدی می‌خواهد از وجودش برابر تیم کریستیانو رونالدو در اواخر شهریور استفاده کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی