|

مرد محبوب قلعه نویی از تیم ملی خط می خورد

در فاصله چند ساعت مانده تا پرواز به مقصد بلغارستان به ستاره این روزهای سپاهان خبر داده شده که نمی‌تواند سایر بازیکنان را همراهی کند.

لینک کوتاه کپی شد

این خبر در حالی اعلام شده که رضا اسدی ساعاتی پیش در دومین جلسه تمرینی تیم ملی پیش از سفر به بلغارستان حضور فعالی داشت، اما در فاصله چند ساعت مانده تا پرواز تیم ملی به مقصد بلغارستان به ستاره این روزهای سپاهان خبر داده شده که نمی‌تواند سایر بازیکنان را همراهی کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، هنوز به طور کامل دلیل تصمیم امیر قلعه‌نویی درباره رضا اسدی که خودش در اردوی فروردین ماه او را برای اولین مرتبه به اردوی تیم ملی فراخوانده بود، مشخص نیست، اما انتظار می‌رود این تصمیم واکنش‌های بسیاری را با توجه به عملکرد اسدی در 4 هفته ابتدایی لیگ برتر که موفق به ثبت 4 گل شده، در میان جامعه فوتبال ایجاد کند.

تیم ملی فوتبال ایران تا ساعاتی دیگر عازم بلغارستان خواهد شد، اما رضا اسدی که در سومین اردوی خود با تیم ملی حضور داشت و در تورنمنت کافا نیز مقابل افغانستان در 28 سالگی موفق به ثبت اولین گل ملی خود شده بود، به ناچار باید به اصفهان بازگردد و بامداد سه‌شنبه همراه با سایر بازیکنان این تیم برای بازی دوستانه با زنیت به روسیه سفر کند

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی