|

نکونام با عنایتی به توافق رسید

شاگردان عنایتی در شهریور و مهر در دو تورنمنت حساس و مهم مرحله اول انتخابی المپیک و بازی‌های آسیایی هانگژو باید به میدان بروند.

لینک کوتاه کپی شد

دو بازیکن دعوت‌شده از استقلال، یعنی سامان تورانیان و محمدرضا خالدآبادی به‌همراه علیرضا رضایی که با توجه به اینکه هنوز با باشگاه خود تعیین‌تکلیف نکرده و همچنان استقلالی محسوب می‌شود در روز نخست تمرینات تیم ملی حاضر خواهند شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ تیم ملی امید صبح روز 12 شهریور راهی تاشکند خواهد شد تا رقابت‌های مرحله اول مقدماتی المپیک 2024 پاریس را آغاز کند.

طبق شنیده‌ها قرار است طی امروز و فردا یک نشست فوق‌العاده دیگر بین نکونام و عنایتی برگزار شود، همچنین کادر امیدها منتظرند سرمربی استقلال زمان این نشست را با توجه به برنامه‌های بعدی تیمش مشخص کند تا در جلسه فوق طرفین به راهکارهای مشترک برسند.

نکته قابل‌توجه اینکه در بین گلرهای تیم ملی استقلالی‌های فعلی و سابق زیادی حضور دارند. طبق شنیده‌ها و براساس توافق انجام‌شده خالدآبادی از لیست تیم ملی امید برای بازی‌های آسیایی خط خورده و 3 گلر این تیم در هانگژو را حسینی، رضایی و سعیدی‌فر (3 دروازه‌بان استقلال در فصل بیست‌ودوم) تشکیل خواهند داد. 

این درحالی است که با توافق اخیر صورت گرفته خالدآبادی از لیست عنایتی برای بازی‌های آسیایی خط خورده تا استقلال در خلال تمریناتش برای آماده‌سازی خود در روزهای تعطیلی لیگ به‌خاطر نداشتن گلر با مشکل مواجه نشود، همچنین ترکیب محمدرضا خالدآبادی، پیام پارسا و مهدی طاهر سه دروازه‌بان امیدها در مقدماتی المپیک در ازبکستان خواهند بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی