|

زیبایی‌های طبیعت

مناطق بکر و زیبای گردشگری دنیا

با قایق از سواحل ونیز عبور کنید، عجایب جهانی رم را تماشا کنید و غذا های لذیذ پارما را امتحان کنید. به سمت سواحل آمالفی و روستا های کوچک و…

لینک کوتاه کپی شد

پل چارلز 

با گذراندن شبی در پراگ، پایتخت کشور چک می توانید کافه های زیرزمینی غاری شکل، آسمان زیبای آن در بالای تپه های پراگ و گلدسته های درخشان قلعه پراگ را ببینید و از پل چارلز با قدمت چندین ساله عبور کنید.

15

منظره ای از ایتالیا 

با قایق از سواحل ونیز عبور کنید،  عجایب جهانی رم را تماشا کنید و غذا های لذیذ پارما را امتحان کنید. به سمت سواحل آمالفی و روستا های کوچک و بکر شهر های دیدنی ایتالیا بروید و بگذارید تمام این زیبایی ها مسحورتان کند وتا تمام دغدغه های زندگی را فراموش کرده و تنها از دیدن این مناظر طبیعی لذت  ببرید.

image (1)

جاده حلقه ای شکل ایسلند 

بیشتر قسمت های این شهر پوشیده از آتشفشان ها و یخچال های طبیعی است و تنها یک قسمت آن قابل سکونت است. سالیانه تعداد بسیاری گردشگر به این جاده حلقه ای شکل می روند. در سفر به این جاده، بهتر است یک هفته به خود زمان دهید تا از تمام قسمت های عجیب و بکر آن، دیدن کنید.

12

شفق قطبی آمریکای شمالی 

شفق قطبی توسط الکترون هایی که بوسیله باد خورشیدی، آزاد می شوند، بوجود می آید. این الکترون های کوچک با گازهای موجود در اتمسفر زمین ترکیب می شوند و این امر باعث درخشش آن ها می شود. افرادی که به این مناطق قطبی سفر می کنند، هرگز از دیدن تصاویر زیبای این منطقه سیر نمی شوند.

c47ebc6fb7ff4f6ca3938ae1ec1d0c3d

مناطق مرتفع اسکاتلند 

مناطق مرتفع این کشور، از زمین های بایر و هموار و صخره های سنگی در هم شکسته تشکیل شده است. زمین های چراگاهی آن بسیاری از دامنه های پایین تر را پوشش می دهد و بسیاری از گاو و گوسفندها نیز در مناطق مرتفع جنوبی آن پرورش می یابند. این مناطق بسیار زیبا و چشم نواز و محل خوبی برای سفر و لذت بردن از مناظر طبیعی آن است.

13

برج دیده بانی دیوار چین 

دیوار بزرگ چین به عنوان یک پروژه تدافعی بر روی کوه‌ها ساخته شده و از بیابان‌ها، مراتع و لجنزارها عبور می‌ کند و از معماری، ابهت، و عظمت منحصر به فردی برخوردار است.

ima11

جزایر مالدیو 

مالدیو سرزمین جزیره‌ هاست، در این منطقه، جزیره‌ هایی کوچک که با فاصله‌ های کمی از یکدیگر ساخته شدند. شاید بتوان این کشور را آرام‌ ترین جای کره‌ زمین نامید.

7-1

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها