|

(عکس) درخواست رابطه نامشروع ریحانه پارسا از آقای کارگردان ایرانی!

ریحانه پارسا از L-Shan Mo کارگردان ایرانی ساکن ترکیه خواست که هر وقت به او احتیاج داشت زنگ بزند.

لینک کوتاه کپی شد
1

ریحانه پارسا با انتشار تصویری عجیب از خود ( که در حال بوسیدن یک مجسمه نورانی است) یک مرد را خطاب قرار داد و به او گفت به من زنگ بزن هروقت منو لازم داشتی ...

به گزارش «شایانیوز» ریحانه یک بار با موهای کوتاه ظاهر می شود یک بار با برهنگی، بار دیگر با رانندگی و یک بار با فازی عارفانه و تصاویری مستهجن! او حتی خودش هم نمی داند چه می خواهد و دائما کاربرانش باید منتظر رویی جدید از ریحانه باشند. خانم بازیگر که تا چند روز پیش جنون سرعت و رانندگی او را گرفته بود حالا دوباره به سراغ هرزه گی و بی بندوباری رفته و البته اینبار وقیح تر شده به کارگردان ترکی رده چندمی پیشنهاد رابطه نامشروع داده است.

parsadivaaa_1630578623

اما شخصی که ریحانه پارسا به او درخواست نامشروع داده کیست؟

ریحانه پارسا در کپشن اینستاگرام خود L-Shan Mo را تگ کرد و خطاب به او گفت که به من زنگ بزن هروقت منو لازم داشتی ... اما «ال شان مو» کیست؟

ال شان یکی از فیلم سازهای ایرانی است در سال 1370 در شهر تبریز به دنیا آمده .او در سن 13 سالگی، زمانی که یک ویدئو را به صورت حرفه ای ویرایش کرد شناخته شد. وی در 16 سالگی به عنوان یک فیلمبردار و ادیتور در تلویزیون فعالیت داشت و در 21 سالگی به استانبول مهاجرت کرده و در رشته روابط بین الملل ادامه تحصیل داد.

ال شان در ترکیه به کارگردانی فیلم کوتاه و ساخت موزیک ویدیو مشغول است و در جدیدترین کار موزیک ویدیوی آهنگ دیوونتم کامران و هومن را کارگردانی کرده است. این کارگردان با پویان مختاری هم سابقه همکاری دارد.

lshan.mo_1483457143

 

 • ناشناس ارسالی در

  خاک بر سرش آبروی هرچی دختر ایرونی رو برده بیشخصیت

 • ناشناس ارسالی در

  اختیار ومال خودشه کنتور ندارم

 • ناشناس ارسالی در

  بس دیگه چی کار به بقیه دارین بشینین زندگی های خودتونو بکنی که پره ایراده

 • ناشناس ارسالی در شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ارسالی در

  هر چی که باشه آخرش ایرانی هست و هموطن ماست. براش دعا کنیم تا براه مستقیم هدایت بشه و بتونه به ایران برگرده و در بین هموطنان خودش زندگی کنه

 • ناشناس ارسالی در

  خاک برسرش که انقدرکثیفه

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه