|

(عکس) گلشیفته فراهانی و تبلیغ جذاب گردنبند الماس کارتیه

همکاری با کارتیه (Cartier) نشان از رضایت گروه تبلیغات این نشان از انتخاب‌های قبلی فراهانی از این نشان تجاری، مخصوصاً سری "جواهرات والا" دار…

لینک کوتاه کپی شد

گلشیفته فراهانی در ادامه همکاری با نشان تجاری کارتیه و بعد از اینکه انگشتر یاقوت ۸٫۲ قیراطی را به انگشت کرد و روبه روی دوربین نشست. این بار گردنبند هفت شکل با طرح شطرنجی سیاه‌وسفیدی را نیز معرفی کرد. این گردنبند با الماس، عقیق و سنگ بلور سیاه تزئین شده است.

golfarahani_1624298282

همکاری با کارتیه (Cartier) نشان از رضایت گروه تبلیغات و طراحی این نشان تجاری از انتخاب‌های قبلی فراهانی از این نشان تجاری، مخصوصاً سری «جواهرات والا» دارد.

 کارتیه که صاحب‌عنوان یکی از بهترین نشان‌های تجاری طراحی، تولید، توزیع و فروش جواهرات و ساعت است با بازیگران زن مطرح دیگری چون مونیکا بلوچی نیز همکاری می‌کند. در سال‌های اخیر علاقه اصلی این برند به معرفی جواهراتش با مدل‌های زن و مرد با موهای تیره و پوست نه‌چندان روشن بوده است. به نظر می‌آید روح جواهرات گران‌قیمت این مجموعه، با این چهره‌ها همخوانی بیشتری دارد. فراهانی همراه با بلوچی در مهمانی کارتیه در سال ۲۰۱۸ حضور داشت.

در نشست خبری جشنواره کن ۲۰۱۸، گوشواره‌های فراهانی از مجموعه کاکتوس کارتیه بودند که قیمتشان در حدود ۳۱ هزار دلار است. آنجلینا جولی هم در کن ۲۰۱۹ یک انگشتر ۱۲ هزار دلاری از این مجموعه را بر انگشت داشت.

9334a943716526368d4d0ca05a2e3236

گلشیفته فراهانی در جشنواره کن 2018

برای فرش قرمز کن آن سال، فراهانی یک گردنبند خیره‌کننده از سری «جواهرات والا» ی کارتیه بر گردن داشت. یک یاقوت ۱۷٫۴۵ قیراطی از تاجیکستان، یک الماس ۳٫۱۷ قیراطی، یک الماس گل رز ۲٫۰۱ قیراطی، بیش از چهل مروارید طبیعی، دانه‌های یاقوت، عقیق و برلیان بر بستری از پلاتینیم، بسیار چشمگیر بود.

23

گردنبند خیره کننده گلشیفته فراهانی در کن

منبع: ایندیپندنت

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه