|

اولین واکنش رکسانا بهرام به صحبت های جنجالی اش

رکسانا بهرام خواهر پانته آ بهرام در باره سخنان توهین آمیزش در برنامه همرفیق توضیحاتی داد.

لینک کوتاه کپی شد

حضور پانته آ بهرام در برنامه همرفیق حاشیه جالبی داشت که البته مربوط به رکسانا خواهر پانته آ بهرام بود. او در بخشی از گفتگو با شهاب حسینی اظهارات جنجالی و توهین آمیزی به مخاطبان داشت که در فضای مجازی بازخورد زیادی داشت.

رکسانا بهرام در واکنش به حواشی پیش آمده در مورد صحبت هایش در «همرفیق» نوشت:

امروز صفحه ی اینستامو که باز کردم، دیدم آماج سخنان نازیبایی شدم! احساس همدردی کردم با خواهرم و همه ی کسانی که به هر عنوان بیش از ما مردم معمولی مورد توجه قرار دارن!

به هر حال به خاطر سو تفاهم پیش آمده متاسفم!! امیدوارم حال دل همه بهتر و بهتر بشه!

صحبت برنامه این بود که آیا با این مبلغ میشه فیلم کوتاه ساخت (که البته از برنامه حذف شده بود) ‌و این جواب من بود که کسانی که این فیلما رو فرستادن حتما با این مبلغ می تونن فیلم بسازن! البته برای خودم هم بیست میلیون پول کمی اصلا نیست.

کاریکاتور محمدرضا میرشاه ولد درباره رکسانا بهرام کاریکاتور محمدرضا میرشاه ولد درباره رکسانا بهرام

رکسانا بهرام در همرفیق شهاب حسینی چه گفت که جنجالی شد؟

رکسانا بهرام که به همراه خواهرش پانته آ بهرام مهمان برنامه همرفیق شهاب حسینی بودند درمورد جایزه بیست ملیونی نظری جذاب داد که با واکنش و هجوم مردم روبرو شد.

صحبت های جنجالی رکسانا بهرام

واکنش تند مداح معروف به صحبت های جنجالی خواهر خانم بازیگر!

حامد عسگری شاعر معروف در واکنش به بخشی از صحبت‌های پانته‌آ بهرام و خواهرش در برنامه همرفیق نوشت: ‌خانم بازیگر و خواهرشون مهمان ‎همرفیق‌ اند، چند ویدئو از مردم پخش میشود و ۲۰میلیون تومن قرار است به یکی از شرکت‌کننده‌ها هدیه بدهند، سیدشهاب میگوید: نظرتون راجع به بیست تومن؟؟ خواهر خانم بازیگر می‌گوید: با توجه به طبقه‌شون به نظرم زیاد هم هست.حالمون خوب نیست خواهشا شما دوزاری ها هم لگدمون نزنین.

اما اصلاً رکسانا بهرام کیست؟

رکسانا بهرام متولد 1353 می باشد. او نیز مانند خواهرش در زمینه هنر با استعداد است و فعالیت هایی دارد. رشته تحصیلی اش زمین شناسی می باشد اما علیرغم تحصیلاتش علاقه‌اش به حوزه هنر و بازیگری باعث شد تا او فعالیت‌هایی در زمینه تئاتر داشته باشد.

رکسانا بهرام

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها