|

آرات حسینی به یک کاربر هندی درس زندگی داد + فیلم

انتشار ویدئویی از آرات حسینی که او را در حال بالارفتن از دیوار نشان می دهد مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

آرات حسینی که از دوران خردسالی موفق به انجام حرکات خاص ورزشی می شد مورد توجه کاربران جهان قرار گرفت. انتشار ویدئویی از آرات حسینی که او را در حال بالارفتن از دیوار نشان می دهد مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های سرگرمی و آموزشی گرفته تا ویدئو‌های حوادث و ورزشی. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند، مانند ویدئوی بالارفتن «آرات حسینی» از یک ستون صاف که پس از انتشار توسط یک فعال توئیتر هندی تبدیل به ویدئویی پربازدید شد.

توجه کاربر هندی به حرکت عجیب آرات حسینی

«ام. وی. رائو»، با انتشار این ویدئو نوشت: «این کودک، معلم من است.» او در شرح این ویدئو نیز نوشت: «این کودک تلاش می‌کند از یک ستون بالا برود. با وجود آنکه چندین بار تلاش ناکام می‌ماند، اما سرانجام این کودک موفق می‌شود خودش را به بالای ستون برساند. او پس از پایین آمدن، موفقیت خود را جشن می‌گیرد.»

این ویدئو تنها در مدت ۲۴ ساعت تاکنون بیش از ۱۱۷ هزار بیننده داشته است. در حالی که برخی از کاربران تصور می‌کردند کودک با استعداد این ویدئو یک دختر باشد، برخی نیز به درستی به هویت او اشاره کردند. این کودک آرات حسینی، کودک فوتبالیست ایرانی عضو آکادمی فوتبال لیورپول است که پیشتر نیز ویدئو‌های از او مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته بود.

منبع: رکنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها