|

الناز شاکر دوست راه فرشته حسینی و نوید محمدزاده را می‌رود؟

عکسی که الناز شاکر دوست در کنار چوب و آتش گرفته درست شبیه عکسی است که یک مرد جوان در همان روز در همانجا گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

چند روزی می‌شود که عکس معروف الناز شاکر دوست که حالا از صفحه اینستاگرامش حذف شده با عکس یک مرد در همان لوکیشن مقایسه می‌شود و کنایه ‌هایی به این بازیگر زن زده می‌شود. عکسی که الناز شاکر دوست در کنار چوب و آتش گرفته درست شبیه عکسی است که یک مرد جوان در همان روز در همانجا گرفته است. چیزی شبیه ماجرای فرشته حسینی و نوید محمد زاده.

elnazshakerdoost-couple-vaghtesobh

آن دو بازیگر هم ابتدا لباس های شبیه هم می پوشیدند و در سفر به یک جای خاص عکس هایی با لباس های مشابه به اشتراک می‌گذاشتند تا اینکه رابطه خود را علنی کردند.  اما ظاهرا در مورد الناز شاکر دوست اینگونه نیست. اما آنچه واقعی تر به نظر می رسد این است که آنجا صرفا یک تور طبیعتگردی بوده که الناز شاکر دوست هم با آنها سفر کرده است و اینکه در یک جای خاص عکس مشابه بگیرند چیز عجیبی نیست.

new-pic1

عکس زیر نشان می دهد در محل سفر بیش از یک زوج حضور داشتند و احتمالا گردشی با تورهای طبیعتگردی بوده که هرکس با این گروه‌ها سفر کرده باشد متوجه میشود.

new-pic33

شاکر دوست بازیگر پر حاشیه ای نیست و تاکنون هم ازدواج نکرده است. بحث ازدواج با علیرضا حقیقی مطرح بود اما خود وی این موضوع را تکذیب کرد و در حال حاضر چنین موضوعی مطرح نیست.

منبع: وقت صبح

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه