|

کمپین نه به لباس زیر ریحانه پارسا جنجال جدید بازیگر پورن!

ریحانه پارسا یه تازگی تصویری از خودش منتشر کرده که در حال قدم زدن در خیابان های ترکیه است.

لینک کوتاه کپی شد
1

ریحانه پارسا هر روز حاشیه ای جدید دارد و مشخص نیست که این حواشی تا کجا ادامه خواهد داشت. ریحانه هفته گذشته بود که تصاویر از خودش در اینستاگرام منتشر کرده بود که پوشش مناسبی نداشت و با لباس حداقلی بود این تصاویر این شائبه را ایجاد کرد که ریحانه پارسا در مسیر صدف طاهریان شدن گام برمی دارد اما ریحانه قدم را فراتر گذاشت و در کلاب هاوس اعلام کرد که قصد دارد پورن استار شود. این جملات کافی بود تا ریحانه دوباره در صدر فضای مجازی قرار بگیرد و در زمانی که قماربازارن ترکیه و دیگر شاخ های اینستاگرام در سکوت کامل بودند ریحانه یکه تاز اینستاگرام شد.

reyparsaaaa_1616618347_2

البته همان طور که پیش بینی می شد ریحانه بعد از چند روز خبر پورن استار شدن را تکذیب کرد و اعلام کرد این موضوع فقط یک پیشنهاد گفتگو در کلاب هاوس بود و ریحانه هیچ تمایلی به این کار ندارد.

ریحانه اما همچنان دست از انتشار تصاویر نامتعارف برنداشت و به بهانه های مختلف تصاویری از خودش منتشر می کند تا به این بهانه دوباره دیده شود و تعداد فالوورها و دنبال کنندگانش کم نشود.

در جدید ترین استوری این بار ریحانه پارسا تصاویری از پیاده روی در خیابان های استانبل منتشر کرده که لباس زیر به تن ندارد و در شبکه های اجتماعی این اقدام ریحانه با کار ملانیا ترامپ دختر رئیس جمهور سابق آمریکا مقایسه شد که او هم بدون لباس زیر در سازمان ملل حاضر شده بود.

ریحانه پارسا بدون لباس زیر و با بلوز تنگ و نازک که برجستگی های بدنش به راحتی به نمایش گذاشته شده بود در خیابان ترکیه در حال پساده روی است.

  • مجید ارسالی در

    آدم قعطه که اجبار های مربوط به این آدم نچسب پوشش میدید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها