|

تبلیغ لاکچری عطر توسط سحر قریشی در جزیره کیش!

سحر قریشی بازیگر پرحاشیه ایرانی به تازگی عطری که برند فرانسوی دارد و در ایران به فروش می رسد را تبلیغ کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به تازگی ویدئویی از سحر قریشی منتظر شده است که او سوار بر خودرو در جزیره کیش است. این ویدئو مربوط به آگهی تبلیغ یک مدل عطر به نام نایت ویش است.این مدل عطر متعلق به برند ژک ساف است.

این آگهی تبلیغاتی بسیار طولانی است و سحر قریشی در آن آرایش و رانندگی می کند و مدام عطر نایت ویش می‌زند.

در متن کپشن اینستاگرامی که در صفحه ژک ساف همراه این ویدئو منتشر شده است نوشته شده:

«نایت ویش با بوی شیرین و زنانه‌اش برای تمامی فصول سال پیشنهاد می‌شود. به‌محض اولین اسپری از ژک ساف نایت ویش روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی پرتقال ماندارین و نارنج خواهید شد.

این ترکیب مرکباتی و شیرین، شادی و طراوت عجیبی را در شما و کسانی که بوی این عطر را استشمام می‌کنند ایجاد می‌کند. پس از مدتی این نت‌های جای خود را به نت‌های میانی خواهند داد.

نت‌های میانی از ترکیب گل‌های رز، یاسمین و صدتومانی ساخته‌شده‌اند. بوی این نت‌های گلی، اعتمادبه‌نفس و انرژی مثبت فراوانی را به شما هدیه می‌کند. پس از مدتی طولانی، این نت‌ها جای خود را به نت‌های پایانی خواهند داد.

نت‌های پایانی از ترکیب وانیل، گیاه جادویی پاتچولی و بادام‌سوخته تشکیل می‌شوند. این ترکیب تند، هیجان و انرژی را در شما به اوج خود می‌رساند. خرید عطر ژک ساف نایت ویش با توجه به شیشه‌ی ظریف و زنانه، حجم 100 میلی‌لیتری، پخش بوی قوی و قیمت منطقی و کسی که این عطر را به او هدیه می‌دهید بسیار خوشحال‌کننده خواهد بود.»

پیشنهاد می شود: (ویدیو) شهره قمر : سحر قریشی یک افغانی فاسد است

حواشی سحر قریشی

سحر قریشی هنرپیشه سینمای ایران، متولد ششم دی ماه سال شصت و شش است. بازیگری که در تئاتر و ترجمه کتاب، ردی از او پیدا نمی کنیم و حاشیه های پر رنگ تر از متن داشته است. از جنجال پارکبان تا تراژدی مهدی طارمی و صفحه اول روزنامه ها که گاهی پر از خبرهایی درباره روابط او با سلبریتی ها می شود.

file

سحر قریشی هیچ صفحه ای را دنبال نمی کند و در بیو پروفایلش اخیر از رابطه خود با فردی که آن را ZH معرفی کرده خبر داده است. پویان مختاری نیز بیش از ۲۴۰ نفر از جمله احمد خمینی و مجید خراطها را در اینستاگرام فالو می کند اما خبری از سحر قریشی نیست.

امین فردین خبرنگار پاپاراتزی مقیم آلمان در لایو مشترک با پویان مختاری مدعی شده بود که احتمال رابطه ای بین پویان مختاری با سحر قریشی وجود دارد. اما هیچ واکنشی در این باره از سحر قریشی دیده نشد. موضوعی که بعضی ها آن را به جریان ارتباط با مهدی طارمی در قطر مرتبط دانسته و در آن قضیه نیز سحر، سکوت کرده بود. مهدی طارمی بعدا اعلام کرد که ارتباطش با سحر قریشی تمام شده و وارد رابطه جدیدی شده است.

ZWVlZgszdN2d

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها