|

صحنه حال بهم زنی که این مرغ دریایی رقم زد؛ یه گربه رو درسته قورت داد گلوشو ببین قلنبه شد

در این ویدئو مرغ دریایی ای را خواهید دید که یک گربه را شکار کرده. ببینید مرغ دریایی چطور گربه رو قورت میده.

لینک کوتاه کپی شد
6

شایانیوز-  مرغ دریایی پرنده ای زیبا با بال های بزرگ است که همیشه در جستجوی غذا می باشد. بال های مرغ دریایی بسیار شبیه به بال هواپیما است! 24 گونه از مرغ دریایی در جهان وجود دارد که مرغ دریایی سرگردان، بزرگترین آنها به شمار می آید. مرغ های دریایی از طول بال های قوی و نیرومند خود برای سوار شدن بر فراز بادهای اقیانوسی استفاده کرده و گاهی اوقات ساعت ها بدون استراحت یا حتی یک بار پر و بال زدن در هوا معلق می مانند. جالب است بدانید که برخی از گونه های این پرنده زیبا به خاطر پرهای خود که در درست کردن انواع بالش و کلاه زنانه مورد استفاده قرار می گرفت به شدت در معرض شکار قرار داشتند.

مرغ های دریایی به ندرت روی خشکی دیده می شوند و تنها برای تولید مثل دور هم جمع می شوند، که در این زمان تجمع های بزرگی در جزایر دوردست تشکیل می دهند. حاصل جفت گیری یک جفت از این پرندگان، تنها یک تخم می باشد که به نوبت از آن مراقبت می کنند.

بسیاری از گونه های مرغان دریایی بومی و ساکن نیمکره جنوبی و نواحی اطراق قطب جنوب، آمریکای جنوبی و استرالیا هستند. همچنین در گذشته های دور این حیوان در بسیاری از نواحی نیمکره شمالی نیز مشاهده شده  اما امروزه تنها تعداد کمی از گونه های آن در منطقه اقیانوس آرام شمالی یعنی بین کالفیرنیا، آلاسکا، هاوایی و زاپن زندگی می کند.

اگر به اتفاقات خارق العاده ای که در طبیعت و در میان حیوانات رخ میدهد علاقه دارید صفحه حیات وحش ما را دنبال کنید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی