|

راز این کره ای های لعنتی چیه؟ یانگوم یه جوری تو 52 سالگی جوونه که انگار بهش تافت زدی!

یانگوم شایانیوز

برخی بازیگران با وجود گذر سن و بالا رفتن آن تغییری خاصی نمیکنند و به هم قولی همیشه جوان اند مانند لی یونگ ئه که به یانگوم معروف است.

لینک کوتاه کپی شد
1

شایانیوز- ما ایرانی ها از قدیم الایام با سریال های کره ای ها انس داشیم از معروف تریناشم امپراطور بادها، جواهری در قصر و جومونگ بودن که وقتی پخش میشدن همه ی خونواده جلو تلویزیون صف می بستن، الگو برداری هامون ازین فیلم ها خیلی باحال بود مثلا اگر دختر باشی موقع پخش یانگوم بچه بوده باشی امکان نداره که وسط خاله بازی هاتون با دوستات تو نقش یانگوم فرو نرفته باشین و با مداد موهاتونو گره نزده باشید و با چادر مادرتون شنل درست نکرده باشین که شبیه اهالی قصر چوسان قدیم بشین.

الانم که دیگه اکثر نوجوان ها، بندهای کره ای و کیپاپ مثل بلک پینک و بی تی اس رو میشناسن و بهشون علاقه دارن، کره سیاست خوبی رو در پیش گرفته و داره از طریق مدیا، فرهنگ کشورش رو رواج میده، حالا اینا به کنار چرا این همه دختراشون نازن انگار از داخل انیمه ها بیرون اومدن همه پوستا صاف، سفید و بلوری، موها لخت، خوش هیکل و... حتی خانوم های سن بالاشون هم جوون و خوشگل میمونن مثلا همین یانگوم که این عکس تازگیاشه.

زهرا

یانگوم در جشنواره بوسان

لی یونگ ئه یا همون یانگوم خودمون در حال حاضر 52 سالشه و توی کشور ما با بازی در سریال جواهری در قصر معروف شد حالا این خانم بازیگر شیک به تازگی توی یه جشنواره داخل کشور کره شرکت کرده که فیلم های پخش شده از مراسم کاربر های ایرانی رو شوکه کرده بعضی ها اینجوری واکنش دادن: به من بیست ساله بیشتر از یانگوم میخوره که 52 سالم باشه، من باید از الان بوتاکس رو شروع کنم چون با وجوده این که از یانگوم 30 سال بچه ترم پیرتر دیده میشم و... . میشه گفت که یانگوم تو این مراسم واقعا میدرخشید این زن به قدری متین، باوقار و زیباست که اصلا آدم رو محو خودش میکنه. فیلمش رو براتون میذاریم شما فقط نگاه کن اصالت اصلا فریاد میزنه! علاوه بر زیبایی خانوم هنرمند قلب مهربونی هم داره مثلا تو زلزله کرمانشاه این بانوی عزیز به ایران کمک نقدی کرد که همین کار باعث محبوبیت بیشتر این شخصیت بین مردم ما شد همچنین یانگوم تو کشور خودش هم آدم معروف و مهمی محسوب میشه، چرا که در سال 2014  مشعل بازی های آسیایی رو که در کره جنوبی برگزار میشد رو روشن کرد، بله این خانم واقعا یه جواهره!

حالا MADE IN KOREAN رو بیخیال MADE IN IRAN  رو بچسب

حالا که بحث جوونی خانوم یانگوم تو سن پنجاه دو سالگی همه رو متعجب کرد چرا یه سر به بازیگر های خوشگل و جذاب خودمون که عین قالی کرمون میمونن نزنیم ما هم کم بازیگر جذاب نداریم که با وجود رد کردن سن چهل و حتی پنجاه خیلی کم تر از سنشون نشون میدن و حسابی جوون و شاداب موندن و اکثرا هم مجرد تشریف دارن شاید همین زندگی مجردی و نداشتن مسئولیت زندگی متاهلی هست که اون ها رو جوون نگه داشته! البته نباید از مراقبت های پوستی، آرایشی و بهداشتی هم غافل شد، مطمئن باشید حتی یانگوم جان هم با انجام آبرسانی به پوستش هست که تو این سن چروک نداره صورتش. بریم چندتا خانم بازیگر سانتال مانتال که سنشون با فیسشون تطبیق نداره رو ببینیم.

نیکی کریمی 

مگه کسی هم هست که این بانوی زیبا، باوقار و مغرور رو نشناسه نیکی خانم در حال حاضر 52 سالش هست. اصلا شما این بانو رو نگاه که میکنی تلفیق ظرافت، زیبایی و ابهت رو میتونی توی یه نفر ببینی. خیلی ها معتقدن نیکی کریمی رفته رفته جوون تر داره میشه و پیری براش معنای خاصی نداره از آخرین باری این این بانو در جمع هنرمندان حاضر شده زیاد نمیگذره و مربوط به مراسم بزرگداشت آتیلا پسیانی هست که عکسش رو میبینید.

نیکی

مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی با چشم های جذاب و رنگی که داره یک سال هم از نیکی کریمی بزرگتره و در حال حاضر 53 سالش هست. قد بلند، هیکل رو فرم و قیافه ی اروپایی این بازیگر یه طرف، این که اصلا قصد پیر شدن هم نداره یه طرف آخه کی باورش میشه واقعا مهتاب سنش اینهمه باشه؟ چند وقت پیش که تویه دورهمی مهتاب با نیکول کیدمن دیده شده بود کاربرا از این حجم زیبایی زبونشون بند اومده بود.

عکس-مهتاب-کرامتی

لیلا حاتمی

لیلا حاتمی با قیافه ی کاملا شرقی که داره نشون دهنده ی یه خانم ایرانیه که در سطح بین المللی برای ایران افتخار آفرینی کرده. خانم حاتمی  با وجود این که دو تا بچه داره هیکلش اصلا تکون نخورده و تغییر قیافه اش به خاطره افزایش سن، صفره! این خانم هنرمند و با اصالت نه تنها پیر نشده بلکه رفته رفته به جذابیتش اضافه میشه با وجود این که 51 سالش هست، این حجم از جذابیت که توی تصویر می بینید واقعا روا نیست.

+لیلا+حاتمی+

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی