|

(عکس) بازیگر نقش مهتاب سریال "افرا" کیست و چرا شوهر ندارد؟

مینا وحید بازیگر نقش مهتاب در سریال افرا است و او در گفتگویی از دلیل عجیب ازدواج نکردن خود گفت

لینک کوتاه کپی شد

سریال افرا مجموعه جدید تلویزیون و شبکه 1 سیما به کارگردانی بهرنگ توفیقی است.

این مجموعه به تهیه کنندگی محمد کامبیز دارابی و مجید مولایی با نویسندگی پدرام پورامیری ، حسین امیری دوماری و فرزاد فرزانه در 40 قسمت ساخته شده است.

یکی از بازی های سریال افرا که بسیار مورد توجه قرار گرفته ایفای نقش مهتاب توسط مینا وحید است. مهتاب زن مسعود است که پزشک است اما به شکلی عجیب مظنون به قتل پیمان است.

62005380

مینا وحید مهتاب افرا کیست؟

مینا وحید بازیگر جوان و البته جنجالی تلویزیون است که مصاحبه های او همیشه حاشیه هایی را داشته است، او جنجال های زیادی در زمینه مسائل مذهبی مثل دست دادن نامحرم و نذری دادن و مسائل اعتقادی داشته.

در مصاحبه هایش همیشه به همکاران دیگری کنایه می زند و به بازیگرانی که شاخ مجازی هستند حمله می کند.

یکی از نقاط اوج شهرت مینا وحید حضور در سریال بانوی امارت و سریال افرا ساخته صدا و سیما بود که او را نزد مردم مشهور کرد. او 17 مردادماه سال 1366 در رشت متولد شد.این هنرمند جوان کشورمان در خانواده ای پنج نفره بزرگ شد و یک خواهر و یک برادر دارد.

پدر مینا وحید مخالف بازیگر شدن او بود و اعتقاد داشت که بازیگری آخر و عاقبت ندارد اما با دیدن فیلم دوران عاشقی تصمیمش عوض شد و به دخترش افتخار کرد.

وحید چرا ازدواج نمی کند؟

مینا وحید بازیگر زن جنجالی درباره دلیل ازدواج نکردنش می گوید که وقتی جوان بوده دوست داشته شوهر داشته باشد تا برایش کیف و کفش بخرد ولی الان چون پول دارد علاقه ای به ازدواج کردن ندارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه