|

(عکس) ست پلنگی نوید محمدزاده و فرشته حسینی؛ بوی رابطه می آید؟

تصویری از لباس ست شده و عجیب نوید محمدزاده و فرشته حسینی در سفر

لینک کوتاه کپی شد

به تازگی عکس های مشابهی از نوید محمد زاده و فرشته حسینی در اینستاگرام منتشر شده است. با توجه به تبریک تولدی که فرشته حسینی گفته بود و حواشی قبلی برخی احتمال سفر مشترک این دو را داده اند.

البته این خبر توسط هیچ کدام از آنها تائید نشده و صرفا لباس یکسان هم نمی تواند دلیلی بر این ماجرا باشد.

این اولین بار نیست که نوید محمد زاده و فرشته حسینی لباسشان را ست می‌کنند.

چندی پیش عکسی از فرشته حسینی و نوید محمد زاده پخش شد که نشان می‌داد این دو لباس خود را با یکدیگر ست کرده‌اند. رنگ لباس آنها سفید و سبز بود.

نویدمحمدزاده-1-1536x1354

حالا عکس لباس پلنگی شبیه هم از آنها منتشر شده است. این اتفاق بیش از پیش حرف و حدیث‌هایی را در مورد آغاز رابطه این دو بازیگر با یکدیگر به وجود آورده است.

ماجرای تبریک تولد جنجالی به نوید محمدزاده

در چند روز گذشته فرشته حسینی با تبریک تولد نوید محمدزاده در صفحه اینستاگرام خود شایعاتی را در مورد رابطه این دو بازیگر آغاز کرده است.

او در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویری از خود نوید محمدزاده نوشت: «برای همیشه تو را آنگونه به‌یاد می‌آورم.ایستاده بر روی صخره‌ای با شکوهِ دریا و آرامشِ آسمان. تو همانی که خود دیدی به چشمِ دل. همانی که هیچکس هنوز نمیداند! تولدت مبارک»

Screenshot-2021-04-10-094554

نوید محمد زاده و فرشته حسینی در سریال قورباغه با یکدیگر همبازی بودند.

فرشته حسینی در ۶ اردیبهشت سال ۱۳۷۶ متولد شده و اصالتی افغانستانی دارد و ساکن ایران می‌باشد. وی در یک خانواده پرجمعیت ۹ نفره زندگی کرده است. گفته می‌شود فرشته حسینی کودکی سختی داشته و برای تامین هزینه‌های مدرسه‌اش روزهایی را مجبور بوده تا در یک کارگاه خیاطی کار کند. او فعالیت هنری خود را در ۹ سالگی و از سال ۱۳۸۵ در تئاتر شروع کرد. او برای اولین بار در سال ۱۳۹۴ برای فیلم «من یک دختر شادم» جلوی دوربین رفت.

157516689_109916591161437_9101124345493024488_n

در سمت دیگر نوید محمدزاده در ۱۷ فروردین سال ۱۳۶۵ به دنیا آمده است. او مدرک فوق دیپلم عمران را دارد. او تاکنون ۷ بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شده که ۲ بار توانسته برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شود. جوایز و نامزد شدن او فقط به جشنواره فیلم فجر مربوط نمی‌شود و او در دوره‌های مختلف جشن سینمای ایران نیز بارها نامزد و برنده اعلام شده است. نوید محمدزاده در نوجوانی علاقه داشت تا فوتبالیست شود اما با دیدن یک فیلم زندگی او دچار تحول شد و او تصمیم گرفت تا به بازیگری بپردازد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها