|

حواشی کاخ سفید

روابط سرد ترامپ و ملانیا بعد از ترک کاخ سفید

روابط زناشویی میان این زوج درطول دوران ریاست جمهوری تا حدی مصنوعی و سرد بود که همه به این نتیجه رسیده بودند که روابط میان آنها چیزی بیشتر…

لینک کوتاه کپی شد

موضوع جدایی ملانیای 50 ساله از همسر دونالد ترامپ با 74 سال سن، موضوعی بود که پس از پایان دوران ریاست جمهوری ترامپ و ترک واشنگتون به مقصد مارالاگو در فلوریدا میان آنها مطرح شد. 

با این وجود، این زوج شانزدهمین سالگرد ازدواج خود را درمیان حدس و گمان های مبنی بر درخواست طلاق ملانیا، جشن گرفتند. 

واقعیت این است که روابط زناشویی میان این زوج درطول دوران ریاست جمهوری تا حدی مصنوعی و سرد بود که همه به این نتیجه رسیده بودند که روابط میان آنها چیزی بیشتر از یک معامله توافقی نیست چرا که آنها در طول این دوران، اتاق خوابهایشان را نیز از یکدیگر جدا کرده بودند. 

معاون سابق کاخ سفید نیز بیان کرد که: "ملانیا تمام دقایق خود در کنار ترامپ را می شمرد و حالا که دوره ریاست جمهوری او به پایان رسیده، می تواند به راحتی از او جدا شود". 

یک وکیل دادگستری در نیویورک اظهار کرد که ملانیا با دریافت 50 میلیون دلار و گرفتن حضانت پسر 14 ساله خود بارون، می تواند به سادگی از این سرمایه دار بزرگ جدا شود. 

یکی از گزارشگران BBC NEWS نیز در این مورد بیان کرد که: "من شکی به قراردادی بودن این ازدواج ندارم. ملانیا پیش از ازدواج با ترامپ، یک مدل جوان بود و خیلی تلاش می کرد اما موفقیت چندانی را به دست نیاورده بود ولی بعد از ملاقات و ازدواج با ترامپ، صاحب یک پسر و سپس تبدیل به یک شهروند آمریکایی و بانوی اول آمریکا شد."

یکی از دوستان این زوج سرمایه دار آمریکایی نیز در مصاحبه ای با واشنگتن پست اعلام کرد که ملانیا با ازدواج با ترامپ توانست از زندگی روزمره خود فاصله بگیرد. 

در حقیقت، تنها تغییر بزرگ زندگی ملانیای اهل اسلوونی که سومین همسرترامپ به شمار می آید، این بود که او هر روز صبح در اتاق خواب شخصی خود بیدار می شد و پسرش بارون را برای رفتن به مدرسه آماده می کرد. 

گزارشات خبرگذاری CNN نیز بر این است که در هفته های منتهی به خروج ترامپ از کاخ سفید،تنها خواسته ملانیا این بود که به خانه و شهر زادگاه خود برود. 

به علاوه ملانیا، پنج ماه پس از ورود ترامپ به کاخ سفید در سال 2017 به او پیوست و واقعیت این بود که او برای بررسی توافق نامه مالی خود با ترامپ برای بزرگ پسرش بارون، به این زمان نیاز داشت چرا که توافق نامه نامه پیشین آنها چندان مورد نظر ملانیا نبود، اما توافق جدید آنان نشان می داد که بارون نیز از سرمایه این تجارت خانوادگی بهره مند می شود. 

همچنین، در طول مبازرات انتخاباتی سال 2016، ترامپ به حمله و بروز رفتار های نامناسب جنسی، متهم شد. 

static.politico.com1_FRANCE-WWI-POLITICS-HISTORY-CENTENARY-DIPLOMACY

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها