|

قصر 1560 میلیاردی و فوق لوکس جنیفر لوپز!+عکس

جنیفر لوپز، خواننده و رقاص آمریکایی در صدد خرید یک ویلای لاکچری گران قیمت در این کشور است. گفته می شود، گران ترین ویلای جهان متعلق به…

لینک کوتاه کپی شد

جنیفرلوپز سوپر استار موسیقی و سینما و یکی از مشهورترین سلبریتی های حال حاضر جهان است که در ایام میانسالی به دنبال خرید یک قصر لاکچری با قیمتی نجومی با قیمتی معادل با ۱۵۶۰ میلیارد تومان است.

به گزارش «شایا نیوز»، جنیفرلوپز بازیگر نام مشهور آمریکایی است. جنیفر لوپز به خاطر فیزیک بدنی خود بسیار معروف است. جنیفرلوپز یکی ازگران ترین بازیگران تاریخ هالیوود به شمار می آید. جنیفر لوپز از آن بازیگرانی که در کار خیر همیشه حضور دارد. خانم سلبریتی به تازگی دنبال یک خانه گران قیمت است که آن را خریداری کند.

Untitled

برای خرید یک خانه لاکچری چقدر باید هزینه کرد؟ مشهور است که گران ترین خانه جهان به محمد بن سلمان ولیعهد سعودی تعلق دارد که در فرانسه واقع است.

ثروتمندان دیگری نیز در جهان وجود دارند که مالک قصرها و عمارت های بسیار گران قیمت هستند و برخی از چهره های مشهور موسیقی و سینما نیز خانه های مولتی میلیاردی و حتی جزیره هایی متعلق به خود دارند. حالا خبر رسیده است که جی‌لو یا همان جنیفر لوپز نیز سودای خرید یک خانه بسیار گران قیمت را در سر می پروراند.

جنیفر لوپز و بن افلک
جنیفر لوپز و بن افلک

خانه جی لو(جنیفر لوپز) کجاست؟

جنیفر لوپز، بازیگر و خواننده 48 ساله و بن افلک، بازیگر 51 ساله در لس آنجلس در حال بازدید از خانه های سطح بالا بوده اند. رسانه TMZ تصویر حضور این زوج را در حال بررسی برخی از  خانه های محله هولمبی هیلز منتشر کرده است.

یکی از خانه هایی که این زوج برای تماشای آن رفتند 65 میلیون دلار قیمت دارد که با دلار 24 هزار تومانی قیمت آن معادل با 1560 میلیارد تومان است. این خانه نزدیک به 3 هزار متر زمین دارد و هشت اتاق خواب و 12 حمام و سرویس بهداشتی و حتی یک سالن بولینگ هم در آن وجود دارد.

جی‌لو آخرین بار به همراه آلکس رودریگز شریک قبلی زندگی اش یک خانه لاکچری به قیمت ۴۰ میلیون دلار خریده بود. آن خانه که در واقع یک ویلای کنار دریا به شمار می رود به اقیانوس اطلس راه دارد و مساحت آن ۳۷۰۰ متر مربع است.  خانه لوکس قبلی جیلو یک بندر اختصاصی دارد که وی می تواند از آن برای تردد با کشتی تفریحی کوچک خود استفاده کند.

جنیفر لوپز و بن افلک
جنیفر لوپز و بن افلک

جنیفر لوپز

ضمنا ویلای قبلی جنیفر لوپز از امکاناتی شامل۱۰ اتاق خواب ، یک آسانسور لوکس، یک آشپزخانه بزرگ بسیار مجهز، یک اتاق اختصاصی به عنوان کتابخانه و همچنین یک مجموعه استخر، جکوزی و وان در فضای باز برخوردار است.

جنیفر لوپز و بن افلک
جنیفر لوپز و بن افلک
  • یک بازنشسته ارسالی در

    یکی صبح تا شب عرق میریزد برایه یک لقمه نون ویکی هم نون باسنش را میخورد و2میلیون دلار هزینه بیمه باسنش میشود "یکی را میدهی یک باسنه گل ......یکی را میدهی نانه آغشته در خون "

  • به توچه ارسالی در

    مثلاً: جنیفر به ماچه آخه؟؟؟؟؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه