|

دیوانه بازی ریحانه پارسا در زیر باران تا پست های جنجالی

ویدیویی از دیوانه بازی ریحانه پارسا در زیر باران

لینک کوتاه کپی شد
2

ریحانه پارسا به تازگی ویدیو و تصاویری جنجالی از خود منتشر می کند و این ویدیو و تصاویر مورد توجه مردم قرار گرفته و نظر کاربران فضای مجازی را به خود جلب می کند. ریحانه پارسا بعد از منتشر کردن ویدیوی جنجالی اش در کپشنی نوشت:

باروونِ خدایی

نعمتِ بهاری

مهرِ الهی

ریحانه پارسا به تازگی عکسی عجیب در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد. تصویری نیمه برهنه با پوشش حداقلیاما چرا ریحانه این عکس های زشت و زننده را منتشر می کند؟

بعد از دستگیری میلاد حاتمی و به دنبال آن انتشار موزیک ویدیو هنجارشکنانه ساسی مانکن توجه ها از ریحانه پارسا و تیم قمار باز ساکن ترکیه دور شد و این جماعت برای اینکه از غافله عقب نمانند و دوباره در کانون توجه باشند دست به هر کاری می زنند و در این بین چه ابزاری بهتر از ریحانه پارسا بازیگری که آلت دست قماربازان شده و به تدریج بی حیا تر می شود.

reyhaneparsaj_2533365644717794606_28705207213

ریحانه هفته گذشته بود که از تجاوز به خودش در 16 سالگی گفت و نوشت: ۱۶سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد! از آنجایی که ظاهرم به عمد یا غیر عمد سن من را بیشتر نشان میداد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم.به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد.در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می کردم برای خانه نشینی؛ و دل خوش به تماس های آن شخص؛ به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می شدم!

reyhaneparsaj_1614630058

خبر مهم : ریحانه پارسا لخت شد و به سیم آخر زد + عکس

شاید برخی معتقد باشند که ریحانه پارسا شجاعت به خرج داده که این گونه از ماجرای شومی که بر او گذشت نوشت. اما شاید حال روز الان ریحانه پارسا هم با دورانی که مورد تعرض قرار گرفت چندان متفاوت نباشد. چرا که ریحانه بعد از شهرت و محبوبیتی که به دست آورد به ترکیه مهاجرت کرد و اندک زمانی نگذشته بود که تصاویری که از او در فضای مجازی منتشر می شد بیان گر آن بود که ریحانه پارسا در منجلاب فساد غرق شده است. ریحانه این روزها بی محبا سیگار می کشد و مخدر مصرف می کند و با تیم قمار پویان مختاری همکاری نزدیکی دارد تا جایی که ویدیوهایی زشت و زننده از ریحانه به همراه پویان مختاری در فضای مجازی منتشر شده است.

 • ناشناس ارسالی در

  کثیف ترازخودش وگلشیفته خودشون هست نجوس آشغال حیف ازاون اسمی که برات گذاشتن ریحانه توازاسم خودت هم شرم نکردی بایداسمتومیگذاشتن سگ سگ کثیف آبروی اون پدربیچارتو بردی که حالاهم نمیتوانه سرش هم بالاببره

 • هانیه ارسالی در

  ریحانه خانم از شما انتظار نداشتیم این چه کار زشتی بود کردی

 • سمیرا ارسالی در

  چرا ابن کاروکردب🤐🤐🤐🤐🤐🤐

 • ناشناس ارسالی در

  خاک تو سرت هر کجا باشی خوشی کنی بد از آون دنیا باید جواب پس بدی توکه بدن تورو نشان میدی ولی پیش خدا جواب بدی فقط تو نیستی تو تهران همه جا شهرها دخترها لختی عکس گذاشتند مردم نگاه بکند ولی باید جواب بدن

 • ناشناس ارسالی در

  خودت زود ب باد دادی دختر جون

 • ناشناس ارسالی در

  مال خودش هست عشقش کشیده نمایان کنه مشکلی هست

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها