|

(ویدیو) مراحل آماده شدن تتوهای کف دست امیر تتلو!

امیر تتلو در ویدیو که به تازگی منتشر کرده مراحل تتو کردن کف دستهایش را به نمایش گذاشته است.

لینک کوتاه کپی شد

امیر تتلو به خالکوبی های زیادش معروف است و تتلو بعد از اینکه تمام صورت و حتی دماغ و لب خودش را تتو کرد حالا به سراغ کف دست های خود آمده است و او با انتشار ویدیویی مراحل تتو کف دست هایش را به نمایش گذاشت.

به دلیل برخی ملاحظات صدای این ویدیو حذف شده است

چرا خالکوبی تتلو مورد توجه قرار می گیرد؟

تتلو سالهاست که در زندگی شخصی و حتی موزیک ها از علاقه اش به تتو گفته و جایی از بدن او نیست که رنگ پوست معلوم باشد به طوریکه به طنز او را "دفتر نقاشی" صدا میزنند اما راز خالکوبی جدید تتلو در چیزی به جز طرح های پیچیده و متنوع است.

جدیدا و بعد از راه اندازی صفحه یوتیوب تتلو در خلاقیتی بی سابقه لایو تتو کردن خود را روی یوتیوب قرار میدهد و در هنگام تتو کردن با طرفدارانش صحبت میکند.

این در حالی است که دوستان ورزشکار او مثل آریانا که قهرمان ufc است زیر تتو فریاد میزنند و طاقت نمیاورند.
 
نکته جالب خالکوبی لایو امیر تتلو این است که او زیر تتو حرف های جنجالی میزند و به موضوعات هنری و اجتناعی و نقد سلبریتی ها میپردازد.
 
در یکی از نمونه های اخیر تتلو در حال خالکوبی گفت محمدرضا گلزار حق او را خورده است و هر پولی او دارد سهم تتلوست چرا که هم از او صدای بهتری دارد هم هنر بهم تیپ و قیافه بهتر. تنها گلزار چشم رنگی دارد

پیشنهاد می شود:امیر تتلو چرا می خواهد کاندید ریاست جمهوری شود؟

لاک زدن مد جدید امیر تتلو

تتلو لاک زدن را مکمل خالکوبی می داند که ارزش رنگ بدن را بالا میبرد که از نظر تتلو مساله مهم است. تتلو می گوید «لاک هم مثل هرچیز دیگه ای در طبیعت هم میتونه خوب باشه و هم بد !لاک بزنید امّا زود به زود پاک کنید و بذارید به ناخن هاتون آب و هوا هم برسه.»

او همچنین می خواهد بازهم بیش از این لاک بزند. «تازه دستامو میخوام تتوهاشو ترمیم کنم و هرکدوم از انگشتامو یه رنگ از پرچم رو بندازم بک گراندش و لاک هر انگشت هم رنگ بکگراندش بشه.»

file

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه

دیگر رسانه ها