|

رشید به سپاهان می رود دانشگر به الخور

جدایی مظاهری و دانشگر در حالی که استقلال باید 22 شهریور با تیم تا دندان مسلح الهلال بازی کند، جز اینکه باعث تضعیف تیم شود محصول دیگری ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که نیاز بود استقلال در بازی با الهلال نیروهای تأثیرگذار خود را در اختیار داشته باشد اما اتفاقاتی رخ داد که منجر به تضعیف هرچه بیشتر این باشگاه شد. بعد از جدایی انبوهی از ستاره‌های تأثیرگذار و تمدید نشدن قرارداد فرشید اسماعیلی و همچنین ناکامی در جذب شیمبا و مهاجم خارجی، رشید مظاهری یک روز بعد از امتناع از همراهی استقلال در امارات و حضور در بازی فوق‌ حساس مقابل الهلال عربستان، قراردادش را به‌ طور یکطرفه با باشگاه استقلال فسخ کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایران ورزشی، محمد دانشگر نیز از تیم الخور قطر که هدایت آن را وینفرد شفر بر عهده دارد، پیشنهاد دریافت کرده و به‌ احتمال زیاد این بازیکن نیز قطعاً از استقلال جدا خواهد شد. جدایی این دو بازیکن در حالی که استقلال باید در تاریخ 22 شهریور با تیم تا دندان مسلح الهلال عربستان بازی کند، جز اینکه پیکره استقلال را بیش از گذشته تضعیف کند، محصول دیگری برای این باشگاه نخواهد داشت.

مدیران استقلال بدون توجه به حساسیت‌های این بازی اجازه دادند برخی بازیکنان کلیدی مانند ریگی، قایدی و دیاباته از این تیم جدا شوند. در کمال شگفتی هیأت‌ مدیره استقلال تصویب کرده فرشید اسماعیلی هم در این باشگاه نباشد. مضاف بر آن باشگاه استقلال نتوانست تدابیری بیندیشد که مظاهری و دانشگر در بازی فوق‌ حساس مقابل الهلال در کنار مجیدی حضور داشته باشند.

شگفتا که به مظاهری اجازه داده می‌شود با وجود داشتن قرارداد با استقلال قراردادش را فسخ کند و برود. برای دانشگر نیز که تازه قرارداد بسته بود، بند جدایی به تیم خارجی لحاظ شده تا این بازیکن نیز در اندک زمانی بعد از اینکه قراردادش را به‌ تازگی با استقلال منعقد کرده بود، از استقلال برود. این وقایع نشان می‌دهد مدیران باشگاه استقلال در اوج ضعف قرار دارند و نمی‌توانند اوضاع را به‌ درستی در کنترل خود درآورند.

در چنین شرایطی اگر استقلال به تیم الهلال عربستان ببازد فرهاد مجیدی بهانه کافی در دست خواهد داشت تا باخت تیمش را توجیه کند. در واقع این مدیریت سراسر غلط مدیران باشگاه استقلال است که تیم را در آستانه یک بازی مهم و حیاتی به چنین روزی انداخته است. از همه این مسائل اسفبارتر فروش قایدی به تیم الاهلی امارات بود که حتی مدیران این باشگاه نتوانستند سود حاصل از فروش این بازیکن را صرف تقویت این تیم برای بازی فوق‌حساس با الهلال عربستان کنند. شاید در باشگاه استقلال عزمی برای پیروزی در این بازی وجود ندارد و همه تصمیم‌گیران در این باشگاه انتظار می‌کشند تصمیمات تازه‌ای در قبال آنها اتخاذ گردد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه