|

مدیر عامل استقلال دست به دامان وزیر ورزش شد!

مددی در این فصل چالش‌های زیادی با فکری، مجیدی و همچنین بازیکنان تیم داشت و باعث شد از چشم هواداران بیفتد. هیچ کس برای ماندن او حمایتی نکرد.

لینک کوتاه کپی شد

صندلی مدیریت باشگاه استقلال در این سالها رنگ و بویی از ثبات را به خود ندیده و همواره در معرض تغییر و تحول و دیدن افراد جدید بوده است. احمد مددی سکاندار فعلی باشگاه استقلال همانند مدیران سال‌های گذشته این باشگاه هیچ محبوبیتی در بین هواداران و پیشکسوتان آبی ندارد و همه خواهان برکناری و جدایی او هستند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از میزان، مددی در این فصل چالش‌های زیادی با محمود فکری، فرهاد مجیدی و همچنین بازیکنان تیم داشت و با مدیریت خود باعث شد از چشم هواداران بیفتد و هیچ کس برای ماندن او حمایتی نکند.

طبق شنیده‌ها احمد مددی به پایان دوران مدیریت خود در استقلال نزدیک شده و جدایی او به زودی اتفاق خواهد افتاد. مددی در این روزها تلاش زیادی برای دیدار با حمید سجادی (وزیر جدید ورزش و جوانان) داشته و می‌خواهد با هماهنگی و موافقت وی همچنان بر کرسی مدیریت استقلال بنشیند. کاری که بیش از همیشه محال و نشدنی به نظر می‌رسد و احتمالا باید شاهد ورود مدیر جدید به این باشگاه باشیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه