|

سمیعی رفت؛ مدیر عامل جدید خواسته یحیی را برآورده می کند؟

یحیی در مصاحبه خود با کنایه در مورد خرید پرسپولیس در خط حمله صحبت کرده و گفت حتی یک مهاجم که در لیست من بود را باشگاه پرسپولیس جذب نکرد.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که چند روزی از استعفای شفاهی جعفر سمیعی می گذرد، هنوز وزارت ورزش به طور رسمی این مسئله را مورد تایید قرار نداده و فقط حمید سجادی گفته باید استعفای شفاهی ایشان بررسی شود. از طرفی خبر می‌رسد سمیعی از کارمندان باشگاه پرسپولیس خداحافظی کرده و دیگر نمی خواهد در این باشگاه بماند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، درصورتی که جدایی قطعی سمیعی طبعا وزارت ورزش باید جانشینی برای او انتخاب کند اما مسئله مهم اینجاست که درست در اوج فصل نقل و انتقالات قرار داریم و در این جابه‌جایی‌ها مسلما پرسپولیس فرصت جذب مهاجم خارجی را از دست می‌دهد. شاید هم به همین دلیل بود که یحیی در مصاحبه خود با کنایه در مورد خرید های پرسپولیس در خط حمله صحبت کرده و گفت حتی یکی از مهاجمانی که در لیست من بود را باشگاه پرسپولیس جذب نکرد. حالا باید دید با قطعی شدن جدایی سمیعی آیا مدیرعامل جدید می‌تواند در فصل نقل و انتقالات انتظارات گل‌محمدی و هواداران پرسپولیس را برآورده کند یا نه؟

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه