|

نقل و انتقالات؛ پرسپولیس و استقلال در انتظار دو برزیلی!

سرخابی‌ها پایتخت در حال مذاکره با دو مهاجم برزیلی هستند و در صورت توافق با آنها، این بازیکنان به زودی به جمع بازیکنان دو تیم اضافه می شوند.

لینک کوتاه کپی شد

 دو تیم پرسپولیس و استقلال که حدود ده روز دیگر در دیداری‌هایی حساس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف استقلال تاجیکستان و الهلال عربستان بروند، نقل و انتقالات خود را زودتر از سایر تیم های ایرانی آغاز کرده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شفقنا، این دو باشگاه که تا حدودی به اهداف نقل و انتقالاتی خود رسیده‌اند، امید دارند تا در روزهای آینده با جذب دو مهاجم خارجی آماده رقابت با حریفان آسیایی خود شوند.

پرسپولیس که با جدایی شهریار مغانلو خلع یک مهاجم بلند قامت را در ترکیب خود احساس می‌کند، در روزهای گذشته مذاکرات نهایی خود را برای جذب استنلی کیروش کرده است. حتی گفته می شود کیروش برای عقد قرارداد به ایران سفر کرده و در صورت موافقت فدراسیون فوتبال با جذب بازیکن خارجی توسط پرسپولیسی‌ها به جمع سرخپوشان پایتخت اضافه می‌شود.

استقلالی‌ها هم که بعد جدایی مهدی قایدی و شیخ دیاباته دو مهاجم طراز اول خود را از دست داده‌اند با جذب امین قاسمی تا حدودی نگرانی های خود را در این پست مهم برطرف کرده‌اند. آبی‌پوشان حالا به دنبال آن هستند تا با جذب شیمبا مهاجم سابق فولاد خوزستان آماده بازی حساس و دشوار مقابل الهلال شوند.

استقلال هم به مانند پرسپولیس با مشکل عقد قرارداد با بازیکنان خارجی از طرف فدراسیون فوتبال روبرو است، به همین دلیل مدیران این باشگاه در حال رایزنی با فدراسیون هستند تا این مشکل را هر چه زودتر برطرف کنند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه