|

قراردادا کی روش استنلی با پرسپولیس 500 هزار دلار خالص!

باشگاه پرسپولیس و کی‌روش استنلی منتظر کمک فدراسیون فوتبال و کمیته تعیین وضعیت هستند تا همکاری خود برای فصل جدید را آغاز کنند.

لینک کوتاه کپی شد

کی‌روش در مذاکراتی که با پرسپولیس داشته روی مسائل ابتدایی قرارداد به توافق دست یافته و اکنون همه چیز در گرو این موضوع است که باشگاه پرسپولیس موفق شود رضایت فدراسیون فوتبال برای جذب بازیکن خارجی را دریافت کند. مساله‌ای که تا به اینجا بی نتیجه مانده و نورشرق در آخرین صحبت‌هایی که داشت همچنان روی منع بکارگیری بازیکن و مربی خارجی تا زمان تسویه حساب این باشگاه و البته استقلال تاکید کرده است. با این حال باشگاه پرسپولیس امیدوار است بتواند تا پیش از سفر به تاجیکستان شرایط این انتقال را فراهم سازد.

سرمربی پرسپولیس بعد از جذب ۵ بازیکن مدنظر خود توسط باشگاه، اکنون درخواست جذب یک مهاجم خارجی داده است و نام کی‌روش استنلی را به مدیران باشگاه برای مذاکره و عقد قرارداد را داده است. در شرایطی که پرسپولیس با توجه به پرونده بدهی‌های بین المللی خود با مشکل برای عقد قرارداد با بازیکن خارجی مواجه است، مدیران باشگاه به صورت موازی برای حل این موضوع با فدراسیون فوتبال، صحبت‌هایی نیز با کی‌روش استنلی داشته‌اند.

استنلی که پیش از این و در فصل نوزدهم نیز موردتوجه باشگاه پرسپولیس قرار داشت، در نهایت ترجیح داد قراردادش را با سپاهان به امضا برساند. اکنون اما با توجه به اینکه او مورد توجه سپاهانی‌ها قرار ندارد، مذاکرات خود را با پرسپولیس دنبال کرده و این باشگاه موفق شده رضایت اولیه این مهاجم بلندقامت و برزیلی را جلب کند.

در خصوص این بازیکن شنیده می‌شود مبلغ توافق بین دو طرف ۵۰۰ هزار دلار بوده است. رقمی که می‌تواند این مهاجم برزیلی را تبدیل به گران ترین بازیکن فصل جدید پرسپولیس کند. تا به امروز گفته می‌شود رضا اسدی هافبک تازه وارد پرسپولیس گران ترین بازیکن فصل جدید این تیم است که درصورت موافقت فدراسیون با خرید خارجی باید این عنوان را به مهاجم برزیلی بدهد.

کی‌روش استنلی قرار است جانشین شهریار مغانلو شود که به جای خودش به سپاهان اصفهان پیوسته است!

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه