|

پیشکسوت پرسپولیس: روزهای سختی در انتظار قزمرهاست!

تیمی که الهلال را شکست می‌ دهد، قطعاً تیم ساده‌ای نیست؛ این بازی روی چمن مصنوعی و در حضور هواداران استقلال تاجیکستان برگزار می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

محسن بنگر پیشکسوت پرسپولیس در ارتباط با وضعیت پرسپولیس برای فصل جدید و اینکه بازیکنان تاثیرگذاری مثل نوراللهی، مغانلو و کنعانی‌زادگان از این تیم جدا شده اند، گفت:

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، فکر می‌کنم پرسپولیس در خط حمله شرایط خوبی دارد و مهاجمان خوبی در این تیم حضور دارند، اما نوراللهی و کنعانی‌زادگان بازیکنانی مهم و کلیدی بودند و غیبت آن‌ها می‌تواند در خط دفاع و هافبک به پرسپولیس ضربه بزند، البته کادر فنی تدابیر لازم را در این مورد در نظر خواهد گرفت.

وی در مورد خرید‌های جدید پرسپولیس، تاکید کرد:

سطح فنی بازیکنان در فوتبال ایران مشخص است و نفراتی که به پرسپولیس اضافه شدند در تیم‌های خودشان جزو بهترین‌ها بودند. کادر فنی هم تلاش می‌کند تا بازیکنان جدید خیلی زود با یکدیگر هماهنگ شوند و مسئله دیگر هم این است که پرسپولیس در این سال‌ها بازیکنان زیادی را از دست داده که تعداد آن‌ها بیشتر از ۱۲ نفر است، اما این مسائل باعث نشد که این تیم از مسیر خودش جدا شود.

محسن بنگر در خصوص دیدار با استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا، گفت:

تیمی که الهلال را شکست می‌دهد، قطعاً تیم ساده‌ای نیست و آن‌ها با اختلاف در لیگ کشورشان صدرنشین هستند. این بازی روی چمن مصنوعی و در حضور هواداران استقلال تاجیکستان برگزار می‌شود و مطمئنا پرسپولیس روز سختی برابر این تیم خواهد داشت. با این حال من امیدوارم که شاگردان یحیی گل‌محمدی از این بازی سربلند بیرون بیایند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه