|

(تصاویر) انتقام سخت پرسپولیسی‌ها از احمد نوراللهی

اردوی تیم ملی محلی شده برای ملاقات دوستان قدیمی که در لابلای اتفاقات زندگی شخصی و حرفه‌ای فرصتی برای تازه شدن خاطرات قدیمی پیدا می‌کنند.

لینک کوتاه کپی شد

 همواره در سال‌های اخیر در تیم ملی پیش از اینکه تمرین شکل جدی به خود بگیرد، بازیکنان به  چند دسته تقسیم می‌شوند و توپ را در دایره‌های کوچکی که تشکیل می‌دهند، میان هم رد و بدل می‌کنند و در این بین هر بازیکنی نتواند اصول و قواعد تعریف شده را پیاده کند و اشتباه داشته باشد، توسط بازیکنان دیگر همانطور که در تصویر می بینید، تنبیه می شود.

162098

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه، در این دو قاب که در تمرین روز سه شنبه ملی پوشان در ورزشگاه آزادی ثبت شده است، ۴ پرسپولیسی به همراه علی قلی زاده دیده می شوند؛ البته از جمع پرسپولیسی‌ها در حال حاضر تنها مهدی ترابی در اردوی سرخپوشان حضور دارد و سه بازیکن دیگر که محمدحسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی و شجاع خلیل زاده هستند از تیم جدا شده اند؛ شجاع پس از پایان لیگ نوزدهم و احمد نوراللهی  و کنعانی زادگان هم پس از پایان لیگ بیستم که هر دو لیگ با قهرمانی پرسپولیسی‌ها خاتمه پیدا کرد.

اردوی تیم ملی حالا محلی شده برای ملاقات دوستان قدیمی که در لابلای اتفاقات زندگی شخصی و حرفه‌ای فرصتی برای تازه شدن خاطرات قدیمی پیدا می‌کنند. سال گذشته مهدی ترابی و شجاع خلیل زاده بودند که با جدایی از پرسپولیس سرنوشت دیگری را در زندگی حرفه ای برای خود انتخاب کردند. البته چند ماه بعد مهدی ترابی در پنجره تابستانی به تیم بازگشت و دوباره نشان داد چه مهره تاثیرگذاری است. در آستانه فصل جدید نیز کنعانی زادگان و نوراللهی به عنوان ۲ بازیکن کلیدی دیگر از جمع سرخپوشان جدا شدند که حالا با امیدواری زیاد اولین تجربه حرفه ای خود را خارج از فوتبال ایران دنبال خواهند کرد.

162097

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه