|

۳ اشتباه بزرگ استقلال و مجیدی در نقل‌ و انتقالات

با نگاهی به لیست بازیکنان جدید و همینطور بازیکنانی که از استقلال جدا شده‌اند ۳ اشتباه بزرگ فرهاد مجیدی در فصل نقل و انتقالات مشخص می‌شود

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال استقلال در فصل نقل‌وانتقالات دچار تغییرات زیادی شد. تا به امروز آبی‌پوشان پایتخت امیرحسین حسین‌زاده، امین قاسمی‌نژاد، جعفر سلمانی، زبیر نیک‌نفس، سید ابوالفضل جلالی، عارف آقاسی، علیرضا رضایی و محمدرضا آزادی را به خدمت گرفته است و گفته می‌شود با لوسیانو پریرا توافق نهایی شده است. از طرف دیگر مهدی قایدی، مسعود ریگی، شیخ دیاباته، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی، هرویه میلیچ و محمد نادری به صورت قطعی از استقلال جدا شده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از میزان، با نگاهی به لیست بازیکنان جدید و همینطور بازیکنانی که از استقلال جدا شده‌اند ۳ اشتباه بزرگ فرهاد مجیدی در فصل نقل و انتقالات مشخص می‌شود؛ ۳ اشتباهی که می‌تواند برای این مربی بسیار گران تمام شود.

۳ بازیکن استقلال که ستاره‌های این تیم بودند از جمع آّی‌پوشان جدا شدند. مهدی قایدی، مسعود ریگی، محمد نادری در فصل گذشته جزو بهترین‌های استقلال بودند. شاید امکان حفظ قایدی و نادری نبود؛ اما می‌شد ریگی را که مشخص نیست مجیدی چگونه می‌خواهد جای خالی او را پر کند حفظ کرد.

اشتباه دیگر مجیدی را می‌توان در عقد قرارداد با امین قاسمی‌نژاد دانست. این بازیکن در شرایطی به استقلال آمد که ۳۴ سال سن دارد و کمتر از ۲ ماه دیگر ۳۵ ساله می‌شود. اگر قاسمی‌نژاد نتواند در اولین سال حضورش در این تیم عملکرد خوبی داشته باشد در سال آینده و زمانی که ۳۶ ساله خواهد بود قطعا نمی‌تواند کمکی به استقلال کند.

لوسیانو پریرا یا همان شیمبا هم دیگر بازیکن مسنی است که مجیدی تقاضای جذب او را کرده است. طبق اعلام ملکیان کار جذب پریرار تا حدود زیاد انجام شده است. جالب اینکه شیمبا هم سن و سالا بالایی دارد و او یک ماه دیگر ۳۸ ساله می‌شود.

اشتباه دیگر مجیدی، تغییرات زیادی است که او در آستانه بازی استقلال مقابل الهلال انجام داد. درست است که بازیکنانی همچون داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی در استقلال مشکلات حاشیه‌ای داشتند؛ اما استقلال در نبود آن‌ها باید با بازیکنانی به مصاف الهلال برود که هیچ شناخت و هماهنگی نسبت به یکدیگر ندارند.

با توجه به این اوضاع هواداران استقلال امیدوارند حداقل شکست سنگینی را مقابل تیم قدرتمند الاهلال که نسبت به سال‌های گذشته ستاره‌های بزرگتری را هم جذب کرده متحمل نشوند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه