|

این ستاره از لیست خرید یحیی خارج شد

به نظر می‌رسد فشار هواداران پرسپولیس در ۴۸ ساعت گذشته نتیجه داده و نام کی‌روش استنلی از لیست خرید پرسپولیس خارج شده است.

لینک کوتاه کپی شد

هواداران پرسپولیس به درستی آمار کی‌روش استنلی را منتشر کرده و می‌گفتند او در طول فصل گذشته فقط یک گل به ثمر رسانده و به درد تیمی بزرگ مثل پرسپولیس نمی‌خورد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، به نظر می‌رسد فشار هواداران پرسپولیس در ۴۸ ساعت گذشته نتیجه داده و نام کی‌روش استنلی از لیست خرید پرسپولیس خارج شده است. در همین راستا یک منبع آگاه به خبرورزشی گفت: مهاجم خارجی مورد نظر گل محمدی کی‌روش استنلی نیست و فرد دیگری است. کاملا مشخص است که پرسپولیسی‌ها به خاطر فشار هوادارانشان عقب‌نشینی کردند و این مهاجم برزیلی را نمی‌خواهند.

پیش از این خیلی ها می‌گفتند یحیی گل محمدی به دنبال مهاجمی بلند قامت است و چون کی‌روش سابقه خوبی در فوتبال ایران دارد، می‌خواهد او را جذب کند اما حالا به نظر می‌رسد بازی عوض شده و احتمالا پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب مهاجم خارجی دیگری خواهند بود تا شاید بتوانند از وجود او در بازی با استقلال تاجیکستان هم استفاده کنند. هواداران پرسپولیس درباره آبشک نیز همین اعتراضات را مطرح کردند که باعث شد با وجود توافقات اولیه از لیست خرید باشگاه پرسپولیس خارج شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه