|

ستاره خارجی در رادار استقلال

مهاجم پیشین تیم یوونتوس که سابقه قهرمانی آسیا را با الهلال عربستان دارد پس از خروج از این باشگاه، در رادار باشگاه استقلال قرار گرفته است.

لینک کوتاه کپی شد

اصغر ملکیان درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالاتی این تیم گفت: کار‌های نهایی شیمبا درحال انجام است و قرار است او در یکی دو روز آینده به ایران بیاید. همچنین جووینکو در راه استقلال است اما قطعی نشده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تسنیم، وی با بیان اینکه مذاکره‌ای با ارسلان مطهری انجام نشده، درباره اینکه هواداران چقدر به جذب شیمبا امیدوار باشند،‌ تصریح کرد: کار‌ها انجام و قرارداد برای او ارسال شده است. ملکیان درباره احتمال حضور فرشید اسماعیلی گفت: حضور داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و ارسلان مطهری در استقلال کاملاً منتفی است.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: بنا داریم یک مهاجم خارجی خوب که فوق حرفه‌ای است را جذب کنیم. همچنین قرارداد گابریل پین ارسال شده و قرار است او نیز اضافه شود.

ملکیان در واکنش به اینکه آیا نام مهاجم خارجی جووینکو (بازیکن پیشین الهلال) است، گفت: مذاکرات هنوز نهایی نشده و بعد از بازی با الهلال عربستان حتماً نام این بازیکن رسانه‌ای می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه