|

نکونام: بهترین بازیکنان لیگ در نقل و انتقالات از تیم من بودند

نکونام در مورد بازیکنان فولاد گفت: بهترین بازیکنان لیگ در نقل و انتقالات از این تیم بودند بازیکنان فولاد گل سرسبد نقل و انتقالات شدند.

لینک کوتاه کپی شد

جواد نکونام با وجود موفقیت بزرگی که در فصل گذشته فوتبالی کسب کرد، مجبور است از فوتبال بیرون باشد. او با وجود داشتن پیشنهادات خوب، فولاد را در اولویت قرار داد اما نتوانست با آنها توافق کند. اعضای هیات مدیره این باشگاه بعد از جدایی چند بازیکن کلیدی فولاد به نکونام اعلام کردند پنجره نقل و انتقالات هم باز نمی شود و نمی توانند بازیکن بگیرند. حالا نکونام در این باره توضیحات تازه ای‌ می‌دهد...

به گزارش «شایانیوز»، با تمام شرایط سخت کرونا و مشکلاتی مانند بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تیم خوبی بستیم و نتایج خوبی هم گرفتیم. فردی که به فولاد ظلم کرد و باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه شد الان در باشگاه پست گرفته و تا زمانی که چنین فردی باشد من در این باشگاه نخواهم ماند.

مردم در این چند روز به من پیغام دادند که چرا در تیمی که آن را به قهرمانی رساندم، نماندم. من در خونه به خونه، نساجی و فولاد مربیگری کردم. هیچکدام از تیم ها من را با رابطه انتخاب نکردند و تا آخر عمر مربیگری‌ام هم با رابطه به تیمی نخواهم رفت. برنامه ریزی ما در فولاد خیلی خوب بود. با مسوولان وقت باشگاه فصل قبل برنامه مان را زود اجرا کردیم و توانستیم این نتایج خوب را کسب کنیم.

جای تعجبی ندارد که من بیرون باشم. پارسال برخی در خوزستان جو سازی می‌کردند. من تیم را قهرمان کردم اما بیایید ببینید قراردادها چگونه بود. دوستان ناراحت بودند که نکونام چرا در خوزستان مربیگری می‌کند. من شرایط سخت تری را در استقلال، اوساسونا و ...تجربه کردم. باعث افتخار من است که با این تیم موفق بودم. بهترین بازیکنان لیگ در نقل و انتقالات از تیم من بودند. قطعا تیم‌های دیگر می‌آیند دنبال این بازیکنان. بازیکنان فولاد گل سرسبد نقل و انتقالات شدند.

در فولاد با صالح حردانی قرارداد 40 میلیونی بستند که من ناراحت شدم.

در دوره آقایان یک بازیکن موردنظرم بود اما به خاطر تشابه اسمی به جای مهاجم بازیکن دفاع وسط برای من آوردند!

وقتی در کامنت های خبر یکی از سایت ها رقم درخواستی من را می نویسند یعنی خبرها را بیرون داده اند.

چرا کسی که به فولاد ظلم کرده و باعث شده از نقل و انتقالات محروم شود، باید در هیات مدیره باشگاه باشد؟

من خودم گفتم که با این شرایط در فولاد نمی‌مانم.

نمی‌توانستم تحمل کنم که چند بازیکن جدا شدند بازیکنانی که می‌خواهم را نمی‌گیرند. من باید جوابگوی مردم می‌بودم. گفتم اگر یک نفر قرار باشد صحبت کند، روی من حساب نکنند. آن فرد دشمنی کرده و کار را سخت می‌کند. به همین خاطر به آنها گفتم که روی من حساب نکنند.

پنجره نقل و انتقالات فولاد باز است نمی دانم چرا اعلام نمی کنند. روزی که با گرشاسبی جلسه داشتم، عزیزی خادم هم در هتل بود و به ما گفت بروید و بازیکن بگیرید. مشکلی نیست.

وقتی دیدم منافع فولاد آسیب می‌بیند و بازیکنان یکی پس از دیگری می‌روند تصمیم گرفتم بروم. این اوضاع شایسته فولاد نیست‌. برخی افراد تیم‌ها را متلاشی می‌کنند و باز هم تیم دارند حتی از لیگ دو به لیگ برتر می‌آیند. سه سال سخت را پشت سر گذاشتیم و شرایط فشرده بود. الان هم استراحت می‌کنم و قرار است در دو کلاس مربیگری شرکت کنم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه