|

سد دفاعی پرسپولیس محکم شد

خیال گل محمدی از خط دفاع تیمش با وجود جدایی کنعانی‌ راحت است یحیی در نیم فصل لیگ بیستم دنبال جذب فرجی و نعمتی، 2 شاگرد سابق خود بود.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که پرسپولیس با از دست دادن شهریار مغانلو و تمدید قرارداد شهباززاده با سپاهان هنوز نتوانسته است خلاء تیم در خط حمله را برطرف کند، اما خیال گل محمدی از خط دفاع تیمش با وجود جدایی کنعانی‌زادگان راحت است. یحیی گل محمدی در نیم فصل لیگ بیستم به دنبال جذب فرشاد فرجی و علی نعمتی، دو شاگرد سابق خود بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال،  فرجی پرسپولیسی شد، اما موانع برای حضور نعمتی در پرسپولیس زیاد بود و در آن برهه نتوانست سرخپوش شود تا اینکه بعد از گذشت نیم فصل، نعمتی هم پرسپولیسی شد تا زوج فرجی و نعمتی که در پدیده عملکرد خوبی داشتند، این بار به پرسپولیس بیایند.

جالب این که هر دو بازیکن توانایی بازی در پست‌های کناری را هم دارند؛ فرجی در دفاع راست و نعمتی در دفاع چپ توانایی بازی دارند. گل محمدی علاوه بر این دو بازیکن در خط دفاعی سیدجلال حسینی، مهدی شیری، علیرضا ابراهیمی و علی شجاعی را نیز در اختیار دارد تا خیالش از ساختار دفاعی راحت شود. پرسپولیس با وجود حامد لک و رادو در دروازه احتمالا یک فصل دیگر با گل خورده کم را پشت سر خواهد گذاشت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه