|

ریگی چقدر از استقلال می خواست؟

گفته می‌شود رقم درخواستی مسعود ریگی از استقلالی‌ها ۶ میلیارد تومان برای هر فصل بود که با توجه به سقف ۴ میلیاردی مددی این خواسته اجابت نشد.

لینک کوتاه کپی شد

شماره ۶ استقلال را در سال‌های اخیر مسعود ریگی بر تن می‌کرد، هافبکی که مذاکراتش با احمد مددی به سرانجام نرسید و بر سر مبلغ قرارداد نتوانستند توافق کنند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، بر همین اساس این بازیکن که متولد سال ۱۳۶۹ در شیراز است و سابقه حضور در فجر شهید سپاسی، بادران، پدیده و استقلال را در کارنامه دارد، با مدیران سپاهان به توافق رسید و با قراردادی ۲ ساله به اصفهان کوچ کرد.

گفته می‌شود رقم درخواستی مسعود ریگی از استقلالی‌ها ۶ میلیارد تومان برای هر فصل بود که با توجه به سقف ۴ میلیارد تومانی احمد مددی این خواسته اجابت نشد درحالی که ظاهرا سپاهانی‌ها مشکلی برای پرداخت آن نداشتند!

زبیرنیک‌نفس جانشین مسعود ریگی با شماره ۶ در خط میانی فولاد به میدان می‌رفت و یکی از مهره‌های قابل اعتماد جواد نکونام بود که حالا با انتخاب استقلال شاگرد فرهاد مجیدی شد. نیک نفس به تازگی به اردوی تیم ملی دعوت و از اعتماد به نفس خاصی برخوردار شده است. شماره ۶ استقلال با پُست این بازیکن نیز همخوانی دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه