|

مدیر باشگاه استقلال؛ رقم نجومی قاسمی نژاد را به آپشن تبدیل کردیم!

امین قاسمی نژاد بازیکنی است که روز پنجشنبه در باشگاه پرسپولیس حاضر شد اما دقایقی بعد با حضور در باشگاه استقلال قراردادی ۲ ساله امضا کرد.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از مدیران استقلال قرارداد نجومی امین قاسمی نژاد را با این تیم را تکذیب کرد و گفت : مطمئنا قراردادی که ما با قاسمی نژاد امضا کردیم بهتر از قراردادی است که قرار بود با پرسپولیس امضا کند.

 به گزارش «شایانیوز» به نقل از پارس فوتبال، امین قاسمی نژاد بازیکنی است که روز پنجشنبه در باشگاه پرسپولیس حاضر شد اما دقایقی بعد با حضور در باشگاه استقلال قراردادی ۲ ساله امضا کرد. همین مساله باعث شد تا این شائبه به وجود بیاید استقلال با قراردادی نجومی قاسمی نژاد را به خدمت گرفته است و در غیر اینصورت قرارداد او با پرسپولیس امضا می شد.

با این حال یکی از مدیران باشگاه استقلال با رد این شایعه می گوید: اینکه می گویند قرارداد قاسمی نژاد نجومی است درست نیست. پرسپولیس به این بازیکن مبلغی را به عنوان قرارداد پایه و مبلغی دیگر را به عنوان خارج از قرارداد پیشنهاد داده بود. ما این رقم خارج از قرارداد باشگاه پرسپولیس را به آپشن تبدیل کردیم. مطمئنا قراردادی که ما با قاسمی نژاد امضا کردیم بهتر از قراردادی است که قرار بود با پرسپولیس امضا کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه