|

استقلال تا اینجای نقل و انتقالات این 6 بازیکن را خرید

فهرست خریدهای استقلال تا امروز شامل امین قاسمی نژاد، زبیر نیک نفس، عارف آقاسی، محمدرضا آزادی، امیرحسین حسین زاده و علیرضا رضایی است.

لینک کوتاه کپی شد

 استقلال مانند چند فصل اخیر، فصل نقل و انتقالات را با تجمع بخشی از هواداران جلوی در باشگاه و محل تمرین آغاز کرد. جدا شدن ستاره‌هایی مانند مهدی قایدی و شیخ دیاباته در همان ابتدای فصل و نبودن خبر جدیدی در مورد حضور یک ستاره جدید باز هم هواداران را عصبانی کرد. هوادارانی که افت تیمشان در این چند فصل مصادف شده با قهرمانی حریف و همین مساله عصبانیت آن‌ها را چندین برابر کرده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال 360، باید دید مدیران و کادرفنی استقلال این فصل می‌توانند این هواداران عصبانی را در فصل نقل وانتقالات راضی نگه دارند یا نه. خبر جذب بازیکنانی مانند امین قاسمی‌نژاد و چند بازیکن فولاد کمی شرایط را آرام‌تر کرده اما هنوز تا تکمیل شدن استقلال فرصت زیادی مانده است.

تازه واردهای استقلال

امین قاسمی‌نژاد: بالاخره یکی از بمب‌هایی که استقلالی‌ها در انتظارش بودند، منفجر شد و امین قاسمی‌نژاد بعد از نیم‌فصل انتظار به استقلال پیوست. او در زمانی که فرهاد مجیدی اعلام کرد نیازی به این بازیکن ندارد و خودش هم در حال توافق با پرسپولیس بود به یکباره سر از استقلال درآورد تا همه را غافل‌گیر کند.

زبیر نیک‌نفس: هافبک‌دفاعی فصل گذشته فولاد خوزستان که فصل خوبی را پشت سرگذاشت. نیک‌نفس 28 ساله در فولاد یکی از ارکان اصلی قهرمانی تیمش در جام‌حذفی بود اما مشخص نیست در استقلال که در پستش با ترافیک بازیکن مواجه است  می‌تواند جای خود را تثبیت کند یا نه.

عارف آقاسی: دومین خرید فرهاد مجیدی هم از فولاد بود. مدافع 24 ساله که در دو پست مدافع میانی و مدافع چپ توانایی بازی کردن دارد. او فصل گذشته یک پاس گل هم داد ودر فاز دفاعی مهره تاثیرگذاری برای جواد نکونام محسوب می‌شد.

محمدرضا آزادی: یک خرید خوب زیر 23 سال که سهمیه لیگ برتری هم حساب نمی‌شود. آزادی سابقه حضور در تراکتور را دارد و در آن زمان به خاطر سن کمش چندان فرصت بازی به او نرسید و البته با نشان دادن کیفیتش توانست لژیونر شده و به پانتولیکوس یونان برود. آزادی در 11 بازی برای تیم ملی امید 6 گل به ثمر رسانده و در آخرین فصلی که در فوتبال ایران حضور داشت، به عنوان جانشین آنتونی استوکس موفق شد 3 بار با پیراهن تراکتور گل بزند که یک گل او هم به استقلال بود.

امیرحسین حسین‌زاده: تیم سقوط‌کرده سایپا معدنی از بازیکنان جوان و بااستعداد است و حسین‌زاده یکی از آن‌ها است. او هم از بازیکنان زیر 23 سال است که در پست هافبک تهاجمی بازی می‌کند و احتمالا فصل بعد بیشتر از او گفته خواهد شد.

علیرضا رضایی: از پیکان آمده تا ذخیره مطمئنی برای حسین حسینی باشد. فرهاد مجیدی گفته او، آینده دروازه تیم ملی است و این یعنی حتی با ماندن مظاهری هم رضایی جایی نخواهد رفت.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه